Столичний кінотеатр «Тампере» повернуто місту

Київською місцевою прокуратурою №9 забезпечено реальне виконання рішення суду про повернення столичній громаді цілісного майнового комплексу «Кінотеатр «Тампере», розташованого на вул. Героїв Севастополя у місті Києві.

Як вже повідомлялось, наприкінці 2013 року право власності на комплекс кінотеатру загальною площею понад 2000 м кв було зареєстровано за приватним товариством в обхід встановленої законодавством приватизаційної процедури для об’єктів культури.

Крім того, було встановлено, що Київська міська рада взагалі не приймала жодного рішення про відчуження вказаного цілісного майнового комплексу «Кінотеатр «Тампере».

Враховуючи виявлені порушення, місцева прокуратура заявила позов про визнання недійсним свідоцтва про право власності комерційної структури на вказаний об’єкт нерухомості та визнання права власності за територіальною громадою міста Києва, який 22 лютого 2018 року судом апеляційної інстанції задоволено у повному обсязі.

Наразі вказане рішення виконано, а право власності на даний цілісний майновий комплекс зареєстровано за територіальною громадою міста.

Джерело

Автори