Сквер імені когось там з-за поребрику у Києві

Константин Нескоромный
Константин Нескоромный

Дайте я вам щось нагадаю.

Свинособаки розпочали війну задовго до 2014. Вони заходили в Україну через бізнес, знищуючи наші підприємства, демпенгуючи ринок. Наприклад, Яндекс, котрий пропонував такі “бонуси”, які не могли пропонувати наші Мета або Укрнет. Або банки. Або мобільний зв’язок. Вони заходили усюди, де мали можливість, і де український бізнес мав можливість бути прибутковим.

Саме вони вели проти нас газові війни.Вони усі вважали нас своєю територією. Не було жодного росіянина, який з повагою ставився б до України, до нас, як незалежної країни.

Потім вони почали відкриту війну проти нас. Вони забрали частину нашої країни, вони забрали в мене мій дім, вони вбили та закатували тисячі наших громадян, воїнів, мільйони залишилися без дому.

І після всього цього, на 5-му році відкритої війни, ми дискутуємо на предмет назви вулиці у столиці України на ім’я представника країни-агресора.
За що?
За те, що він визнав агресію своєї країни?
Серйозно?

Ідіть на йух, нешановні.
Нарешті треба позбутися комплексу меншовартості. В нас є свої герої, котрі заслуговують на пошану, котрі поклали своє життя та здоров’я за Україну.
І не може бути місця в Україні для свинособак.

Я все сказав.

Поділитися:
Share

Усі відео