Учасника незаконного збройного формування «РИМ» засуджено до трьох років позбавлення волі

Державне обвинувачення у цьому кримінальному провадженні підтримала прокуратура Луганської області. Відкрито воно було за фактом участі громадянина України у діяльності не передбаченого законом збройного формуванняі (ч. 2 ст. 260 КК України).

Під час досудового розслідування та судового розгляду встановлено, що у жовтні 2014 року чоловік був призначений на посаду так званого «заступника військового коменданта міста Свердловська з економічно-господарської діяльності». Його діяльність була спрямована на силове протистояння Збройним Силам України, правоохоронним органам, знищення їх живої сили і матеріальних засобів, а також вчинення тяжких і особливо тяжких кримінальних правопорушень.

На підставі ухвали Сєвєродонецького міського суду до учасника незаконного збройного формування застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Вироком Біловодського районного суду зловмисника визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 260 КК України та призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі.

Джерело

Додатково
Большой «РИМский» переполох в сране Лынырии

Автори