У прифронтовому Новолуганському поліцейські Донеччини виявили схрон боєприпасів (фото)

Більше 60 гранат, 50 запалів до них та більше 4 тисяч набоїв виявили поліцейські в підвалі колишнього спортивного комплексу у селищі Новолуганське. Арсенал знаходився біля футбольного поля, де грають діти. Небезпечні предмети знешкоджені вибухотехніками ДСНС.

Сьогодні вночі співробітники підрозділу доданих сил поліції «Дніпро-1» під час патрулювання прифронтового населеного пункту виявили біля покинутої будівлі спорткомплексу розтяжку.На місце негайно прибула слідчо-оперативна група Бахмутського відділу поліції та співробітники ДСНС. Поліцейські оточили прилеглу територію та обстежили її на наявність інших небезпечних предметів.

Під час обстеження було помічено 4 мішки з підозрілими предметами. Протягом декількох годин правоохоронці охороняли вибухонебезпечну знахідку від сторонніх осіб.

В результаті спільної роботи працівників поліції та ДСНС з підвального приміщення було вилучено 57 гранат Ф-1, 4 гранати РГД-5, 50 запалів та 4245 набоїв калібром 5,45 мм.

Треба зазначити, що небезпечна знахідка знаходилась на відстані не більше 100 метрів від житлового сектору, а поблизу розташоване футбольне поле, де у вільний від навчання час грають діти.

Наразі вживаються заходи щодо встановлення власника вибухового арсеналу.

У разі виявлення підозрілого предмету не підходьте до нього, повідомте про загрозу оточуючим та терміново зверніться до поліції за телефоном 102. Нагадайте правила безпеки своїм дітям.

Джерело

Share

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial