У Києві прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо перешкоджання роботі знімальної групи «Магнолія-ТВ» (відео)

Київською місцевою прокуратурою № 6 завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно місцевого мешканця, який перешкоджав знімальній групі телекомпанії «Магнолія-ТВ» здійснювати професійну діяльність.

Як установлено досудовим слідством, 25 грудня 2017 року журналіст та оператор вказаної телекомпанії отримали інформацію про ДТП з можливими постраждалими, що сталося на мосту по бульвару Дружби Народів у Києві.

Прибувши на місце, оператор почав проводити відеозйомку з метою подальшого висвітлення вищевказаної події. У цей час до знімальної групи підбіг учасник ДТП. Схопивши журналістку, чоловік силою вихопив з її руки мікрофон, та викинув його з шляхопроводу вниз на дорогу.За результатами розслідування зловмиснику оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 171 (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) Кримінального кодексу України.

На даний час обвинувальний акт скеровано до Печерського районного суду м. Києва для розгляду по суті.

Джерело

Share

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial