ЦВК затвердила кошторис у 32 млн грн на випадок оголошення проміжних виборів нардепів у 2018 році

4 січня  відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії.

Комісія затвердила Кошторис ЦВК за бюджетною програмою 6731020 “Проведення виборів народних депутатів України” на 2018 рік на загальну суму 32 млн 167 тис. 600 гривень. Зазначена сума становить орієнтовну потребу у коштах, необхідних для підготовки та проведення проміжних виборів народних депутатів України у разі їх призначення поточного року.

Також Комісія затвердила Кошторис ЦВК за бюджетною програмою 6731050 “Функціонування Державного реєстру виборців” на 2018 рік на загальну суму 31 млн 426 тис. 200 гривень.Окрім того, затверджено Розподіли субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення повторного голосування з 17 перших виборів депутатів сільських, селищних рад в 7 регіонах України, яке відбудеться 14 січня 2018 року, а також на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення цього голосування на загальну суму 1 млн 279 тис. 400 гривень.

До Комісії повторно надійшла скарга Бісковицької сільської виборчої комісії Самбірського району Львівської області, в якій суб’єкт звернення просить “визнати бездіяльність Самбірської районної виборчої комісії з проведення проміжних виборів депутата Бісковицької сільської ради в одномандатному виборчому окрузі № 18, які призначені на 17 грудня 2017 року” та у зв’язку з цим прийняти рішення про неможливість проведення виборів до зазначеного органу місцевого самоврядування, а також вирішити питання щодо формування нового складу або внесення змін до складу вказаної виборчої комісії.

Вивчивши скаргу та додані до неї матеріали, Комісія залишила її без розгляду по суті, оскільки скарга була подана з порушенням строків оскарження, встановлених законом.

Джерело

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії