Напередодні Різдва правоохоронці перевірять культові споруди та місця масового зібрання громадян (відео)

Про це сьогодні, 3 січня, під час селекторної наради сказав перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий. 

«На різдвяні свята правоохоронці будуть забезпечувати публічну безпеку під час служби у культових спорудах. Вибухотехніки перевірять всі місця масового зібрання громадян на предмет вибухонебезпечних предметів та наявність засобів пожежогасіння. Ми всі знаємо, як сусідня Росія може розхитувати ситуацію», ‑ зазначив Сергій Яровий.

Перший заступник міністра наголосив на необхідності максимально задіяти весь особовий склад працівників системи МВС.

Сергій Яровий нагадав, що під час новорічних свят правоохоронці виконали поставлені перед ними завдання і забезпечили публічну безпеку на належному рівні.

«Під час новорічних свят на території України пройшли близько 800 масових заходів, за участі  близько 1,5 мільйона громадян.  Спокій українців охороняли 10,5 тисяч правоохоронців. Крім того, сили ДСНС здійснили 3025 виїздів, для попередження пожеж та вирішення надзвичайних ситуацій, а також було знищено 256 вибухонебезпечних предметів», – зазначив Сергій Яровий.

Також нагадаємо, що правоохоронці забезпечили публічний порядок і безпеку під час під час ходи на честь 109-ї річниці з Дня народження Степана Бандери. У 21 регіоні держави було проведено 57 масових заходів, в яких взяли участь понад 6,5 тисяч осіб. До охорони публічної безпеки було залучено майже 1,3 тисячі поліцейських та понад 730 військовослужбовців Нацгвардії.

Джерело

Усі відео