Президент: Лібералізація візового режиму з Японією – добрий приклад дружби між нашими країнами (фото, відео)

Президент Петро Порошенко переконаний, що лібералізація візового режиму між Україною і Японією стане добрим прикладом дружби та партнерства двох держав.

Під час урочистої церемонії відкриття виставки «Уявний путівник: Японія» з нагоди Року Японії в Україні, Глава держави нагадав про свій офіційний візит до Японії у квітні минулого року та переговори з Прем’єр-міністром Сіндзо Абе щодо лібералізації візового режиму для українців.

«Дуже важливо, щоб українці мали можливість вільно подорожувати світом», – наголосив Петро Порошенко та підкреслив важливість 2017-го року – як року «відкриття безвізових подорожей для громадян нашої країни». Президент також нагадав про запровадження безвізового режиму для громадян України з країнами Євросоюзу, нещодавнє підписання угоди про безвізовий режим між Україною та Об’єднаними Арабськими Еміратами та домовленості з урядом Канади з цього питання.

«Сьогодні ми чекаємо також важливих повідомлень щодо лібералізації візового режиму з Японією», – зазначив Петро Порошенко та наголосив, що «дуже невелика кількість країн отримує подібну лібералізацію» і назвав це «гарним прикладом дружби між нашими країнами».

В свою чергу, Державний міністр закордонних справ Японії Кадзуюкі Накане повідомив про спрощення з 1 січня 2018 року візових вимог для громадян України для короткострокових візитів у Японію.

Джерело

Маю велику честь відкрити виставку «Уявний путівник: Японія», яка представить українському глядачеві традиційне та сучасне мистецтво Японії. Ця подія вінчає собою Рік Японії в Україні. Проведенням японських культурних заходів по всій країні ми започаткували нову традицію в наших двосторонніх відносинах. Тож, сподіваюсь, що у майбутньому нас чекає Рік України в Японії, який сприятиме поширенню та популяризації української культури у цій дружній для нас країні.

Posted by Петро Порошенко on Donnerstag, 9. November 2017

Автор