Українці побачать трансляцію зимових Олімпійських та Паралімпійських Ігор й Олімпіади-2020

Висвітлення головних зимових Ігор чотириріччя, що вже за 100 днів стартують в Пхьончхані, та літньої Олімпіади в Токіо-2020, є одним з актуальних питань, над вирішенням яких працює Мінмолодьспорту разом з Урядом та Держкомтелерадіо.

На пріоритетність даного питання звернув увагу учасників Оргкомітету з питань підготовки до Олімпійських та Паралімпійських ігор у Пхьончхані Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Міністерство занепокоєне питанням забезпечення трансляції Олімпійських ігор-2018, яке має здійснювати Національна суспільна телерадіокомпанія України. Я неодноразово звертався письмово через офіційні листи, публічно через ЗМІ, в особистих розмовах до всіх, хто міг би сприяти вирішенню цього питання”, – наголосив Міністр. “Колеги, якщо не буде трансляції Олімпіади, то не буде відчуття самої події, а вболівальники та спортсмени цього не пробачать“.

Наразі фінансова сторона даного запиту знаходиться на стадії вирішення. За словами очільника Держкомтелерадіо Олександра Кудрявцева, для оформлення ліцензійних прав на трансляцію зимової Олімпіади та сплати першого траншу на трансляцію Олімпійських ігор в Токіо, передбачається направити невикористані кошти з Євробачення у сумі 128 млн. грн.

Він зауважив, що проект нормативного акту знаходиться на схваленні в головних державних фінансових відомствах: Попередньо ми отримали підтримку Акту, і плануємо винести дане питання після його схвалення на наступне засідання Уряду.

Джерело

Автори