Курсанти Академії НГУ відпрацьовували англійською мовою моделювання ситуацій на КПП (фото)

Поширення міжнародних зв’язків між Україною та іншими країнами світу, а також участь Національної гвардії України у миротворчих місіях визначають потребу вивчати англійську мову.

«Процес оволодіння мовою повинен бути не тільки в межах аудиторії. Мова повинна практикуватися у ситуаціях, наближених до реальних умов, наприклад, на тактичному полі чи військовому стрільбищі», – зазначив заступник начальника гуманітарного факультету по роботі з особовим складом підполковник Олександр Загребельний.

Виконуючи одне із завдань, поставлених перед колективом Національної академії, кафедра філології, перекладу та мовної комунікації гуманітарного факультету стала першопрохідником у втіленні в життя проведення занять з тактичної підготовки англійською мовою. Старший викладач кафедри Вікторія Старух провела заняття із навчальною групою гуманітарного факультету у навчальному центрі Національної академії Національної гвардії України.

«And the first steps in this direction should be done with cadets who become officers in the future. Benjamin Franklin once said: «Tell me and I forget, teach me and I may remember, involve me and I learn»». («Перші кроки у цьому напрямку необхідно робити з курсантами, які у майбутньому стають офіцерами. Колись Бенджамін Франклін сказав: «Скажи мені і я забуду, навчи мене і, можливо, я запам’ятаю, залучай мене до участі – і я навчусь»,) – зазначила старший викладач кафедри філології, перекладу та мовної комунікації Вікторія Старух.

Метою заняття було вивчення структури і призначення контрольно-пропускних пунктів. Курсанти мали змогу практично відпрацювати інспектування транспортних засобів і пішоходів, які перетинають КПП, використовуючи відповідні команди і накази англійською мовою. Беззаперечним є той факт, що інтерактивний і практичний характер вправ, а також наявність наглядного матеріалу мотивує курсантів і сприяє кращому засвоєнню матеріалу.

Джерело

Автори