Суд визнав всі звинувачення депутата Лещенка щодо Авакова та МВС завідомо недостовірними (документ)

Міністр внутрішніх справ заявив, що 24 жовтня Апеляційний суд Києва розглянув апеляційну скаргу народного депутата Сергія Лещенка і виніс остаточне рішення – Лещенко повинен спростувати всі обвинувачення, які принижують честь та гідність, в бік МВС та самого міністра.

«Суд визнав недостовірною та такою, що принижує честь та гідність, інформацію, яку народний депутат Лещенко поширив у виданні «Deutsche Welle»,- сказав Арсен Аваков.

Народний депутат Лещенко зобов’язаний спростувати поширену інформацію та розмістити її на тому ж таки сайті. Зокрема, мова йде про такі висловлювання:

«Збір інформації, відносно мене, з метою з’ясування джерел моєї інформації, а також подальшої дискредитації»

«Технічну функцію виконує МВС»

«Тут злочин скоєно посадовими особами МВС, які вставили мій номер в запит на прослуховування, знаючи, що це я, а представляючи мене зовсім іншою людиною, яка підозрюється в кримінальних правопорушеннях».

Ще 13 червня Подільський районний суд міста Києва виніс рішення, за яким нардеп повинен був спростувати інформацію, яку він озвучив і інтерв’ю для «Deutsche Welle», але нардеп подав апеляційну скаргу.

24 жовтня 2017 року Апеляційний суд відхилив скаргу нардепа, а набуло чинності рішення Подільського районного суду від 13 червня.

Вирок Апеляційного суду вступив у силу з моменту ухвалення.

Джерело

Автори