Рада суддів звернулася до ГПУ з проханням покарати винних у блокуванні роботи Святошинського райсуду

Заява Прес-служби органів суддівського самоврядування щодо подій навколо Святошинського районного суду міста Києва

Заява Прес-служби органів суддівського самоврядування щодо подій навколо Святошинського районного суду міста Києва

Прес-служба органів суддівського самоврядування події, які відбулися 23 -24 жовтня 2017 року в засіданні щодо обрання запобіжного заходу Миколі Коханівському, вважає неприхованим та зухвалим тиском на суд!

Поведінка прибічників Коханівського є не тільки неприпустимою, а й ганьбить честь усіх представників добровольчих батальйонів, які брали та беруть участь у захисті України.

На глибоке переконання Прес-служби органів суддівського самоврядування прояви неповаги до суду є проявом неповаги до держави, про захист незалежності та територіальної цілісності якої заявляють представники “ОУН”.

У зв’язку із зазначеними подіями Голова Ради суддів України звернулась з листом до Генеральної прокуратури України щодо притягнення винних осіб до відповідальності та внесення в реєстр відомостей про скоєння злочинів передбачених статтями Кримінального кодексу України, а саме:
– ст..376 втручання в будь-якій формі в діяльність судді з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків або добитися винесення неправосудного рішення;
– ст.. 377 погроза або насильство щодо судді,
– ст..341 захоплення державних або громадських будівель чи споруд;
– ст..342 опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу;
– ст..345 погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу;
– ст..194. умисне знищення або пошкодження майна.

Джерело

Автори

Усі відео