Прикордонники продемонстрували Президенту систему оперативного інженерного облаштування кордону (фото)

Сьогодні Президент України Петро Порошенко прибув на базу 10 мобільного прикордонного загону Державної прикордонної служби України, де йому було презентовано систему оперативного інженерного облаштування кордону на різних його ділянках та зразки сучасної техніки, які використовуються в охороні державного кордону України.

Під час візиту Глава Держави провів огляд особового складу підрозділів спеціального призначення і порядок його екіпірування та ознайомився з інженерним забезпеченням охорони державного кордону. Зокрема йому було презентовано швидкорозгортаємі інженерні загородження. Такі загородження перешкоджають руху порушників кордону у пішому порядку і на транспортних засобах та збільшують прикордонним нарядам час для їх затримання.

Також Голова Держприкордонслужби Петро Цигикал презентував Президенту України новий зразок легкого тактичного автомобіля українського виробництва, який використовується для підвищення мобільності прикордонних нарядів та активності здійснення ними патрулювання в районах виконання завдань, скритність пересування на місцевості та забезпечує їх вогневу підтримку.Окремо під час візиту Президент України відзначив роботу розвідувального органу прикордонного відомства в ході проведення антитерористичної операції на Сході країни та вручив Бойовий прапор управлінню інформації, яке сьогодні відзначає 14-ту річницю створення.

Президент України подякував прикордонній розвідці та зауважив, що з  перших днів свого перебування на посаді він отримував від прикордонної розвідки інформацію, яка була дуже своєчасною, достовірною та неоціненною.

Крім того, Президент ще раз наголосив, що близько 18 тисяч прикордонників взяли участь у проведенні АТО,  та  разом з усіма військовослужбовцями вшанував пам’ять хвилиною мовчання  прикордонників, які віддали своє життя за Україну.

Наприкінці свого візиту Петро Порошенко вручив державні нагороди військовослужбовцям, які проявили високопрофесійні дії, відзначилися як мужні та героїчні воїни під час захисту країни, а також вручив сертифікати на техніку, яка незабаром надійде у прикордонні підрозділи для охорони державного кордону.

«Одним із ключовим елементів безпеки держави в умовах російської агресії є міцний кордон. Ми маємо все зробити для того, щоб наші війська, наші прикордонники завжди були готові зупинити ворога, показати міць та силу захисника України», – зауважив Президент України.

Джерело

Поділитися:
Share

Share