Українські підприємства постачатимуть обладнання в Біларусь

11-13 жовтня заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко відвідав Біларусь з офіційним візитом, щоб взяти участь у третьому засіданні біларусько-української робочої групи по співробітництву з питань промисловості і виробничої кооперації.

За результатами 2016 року товарообіг між Україною та Біларусью досяг позитивної динаміки у порівнянні з минулими роками і почав зростати. Уже за 5 місяці 2017 року товарообіг між Україною та Республікою Біларусь склав $1,64 млрд – це на 25,4% або $331,7 млн більше, ніж обсяги торгівлі товарами за цей же період 2016. Обсяг експорту українських товарів до Республіки Біларусь склав $426,9 млн – на 44,7% більше, ніж за 5 місяців 2016 року.

Під час засідання робочої групи Юрій Бровченко і заступник Міністра промисловості Біларусі Дмитро Корчик узгодили пріоритетні напрямки співпраці у поточному році та обговорили плани на наступний, 2018 рік. Крім цього, Юрій Бровченко оглянув ряд біларуських підприємств: «МАЗ», «ЮНИСОН», «БелАЗ», «БАТЭ», Пінський завод засобів малої механізації, ВАТ «Гомсельмаш», – та обговорив можливості співпраці українських компаній з Центром механізації БелЖД.

«Україна дуже активно співпрацює з Біларусью. Протягом цього візиту ми домовилися про співпрацю між українським «Електроважмашем» і біларуським «БЕЛАЗом», «УкрНДІспецсталь» і Борисовським заводом автотракторного електрообладнання. Ми також плануємо розвивати співробітництво між Сумським машинобудівним заводом і Пінським заводом засобів малої механізації. Я впевнений, що домовленості цього візиту принесуть реальні результати», – зазначив Юрій Бровченко.

Джерело

Усі відео