17 жовтня з 06:00 будуть перекриті деякі вулиці у центрі столиці та змінено рух автобусів маршрутів №№24, 55, 62

У зв’язку з посиленими заходами забезпечення публічної безпеки в центральній частині міста 17 жовтня з 06:00 буде перекрито вулиці центральної частини столиці, а саме:

  • вул. Грушевського – від перехрестя вул. Грушевського з Парковою дорогою до станції метро «Арсенальна»;
  • вул. Інститутська – від перехрестя вулиць Хрещатик та Інститутської до Кловського узвозу та Кловський узвіз до перехрестя з вул. Мечникова;
  • вул. Липська – від перехрестя вулиць Грушевського та Липської до вул. Інститутської.

Також повністю буде перекрито рух на вул. Лютеранській, вул. Круглоуніверситетській, вул. Городецького, вул. Шовковичній та у провулку Кріпосному.

Джерело

 

У вівторок, 17 жовтня, з 06:00 внесено зміни у рух автобусів маршрутів №№ 24, 55, 62 у зв’язку з посиленими заходами забезпечення публічної безпеки в центральній частині столиці під час перекриття деяких вулиць. Про це повідомили у КП «Київпастранс».

Рух автобусів маршруту № 24 буде організовано від залізничного вокзалу «Центральний» до стадіону «Динамо» ім. Валерія Лобановського.

Автобуси маршруту № 62 курсуватимуть на двох ділянках:

  • від зупинки «Ботанічний сад» до ст. м. «Арсенальна»;
  • від Контактової площі до стадіону «Динамо» ім. Валерія Лобановського.

Автобуси маршруту № 55 курсуватимуть до ст. м. «Арсенальна» за власною схемою руху, далі: вул. Московська – вул. Кутузова – бульвар Лесі Українки – вул. Басейна – ст. м. «Палац Спорту».

Джерело

Автори