За місяць задокументовано понад 2000 злочинів, пов’язаних з незаконним обігом зброї (фото, відео, інфографіка)

Наразі 1434 особам повідомлено про підозру у вчиненні правопорушень у сфері нелегального обігу зброї. Крім того, поліцейські викрили та затримали понад 20 осіб, які вчинили злочини із використанням зброї у складі організованих груп.

З 6 вересня по 6 жовтня 2017 року на території держави проходили профілактичні заходи, пов’язані із вилученням з незаконного обігу зброї та вибухівки.

Перший заступник глави Національної поліції України – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін зазначив, що за час відпрацювання працівники поліції задокументували 2319 злочинів, пов’язаних з незаконним обігом зброї. Загалом, поліцейські вилучили 1078 одиниць вогнепальної зброї. Серед вилученого – 471 пістолет, 35 автоматів, 156 гвинтівок, 116 обрізів, 70 гранатометів, 13 кулеметів та 112 одиниць саморобної зброї.

З незаконного обігу вилучено близько 200 тисяч боєприпасів, серед яких – 951 граната. Також виявлено більш ніж пів сотні вибухових пристроїв.

В’ячеслав Аброськін наголосив, що поліція продовжуватиме проведення заходів спрямованих на припинення обігу нелегальної зброї.

«Практичний етап проведення операції завершився 6 жовтня, але усі заходи будуть продовжені. Поліція й надалі вилучатиме зброю і вибухівку, що знаходиться у незаконному обігу», – зазначив В’ячеслав Аброськін.

Загалом, найбільшу кількість правопорушень у сфері незаконного обігу зброї виявлено у Дніпропетровській (246), Одеській (142), Луганській (126), Донецькій (152), Кіровоградській (119) областях та Києві (152 факти).

Нагадаємо, за добу поліція затримала “адепта ДНР” і вилучила з незаконного обігу 17 одиниць вогнепальної зброї та 4 кг вибухівки.

Також нагадаємо, у столиці поліцейські вилучили у киянина велику кількість зброї.

А на Рівненщині правоохоронці затримали торговця зброєю.

Джерело

Усі відео