Марина та Олексій Порошенки відвідали родини, чиї будинки було зруйновано в ході пожежі на арсеналі ЗСУ (фото)

12 жовтня Дружина Президента України, Голова Благодійного Фонду Порошенка Марина Порошенко відвідала Вінницьку область із робочим візитом.

Перша леді України разом із Олексієм Порошенком (народний депутат України, член правління Фонду Порошенка) зустрілися із родинами, чиї будинки зруйновано в ході пожежі на арсеналі Збройних Сил України. Під час візиту постраждалим передано гуманітарну допомогу для налагодження соціально-побутових умов.

Звертаючись до присутніх, Марина Порошенко зазначила, що на мирну Вінничину, яка знаходиться за сотні кілометрів від лінії розмежування на Сході України, докотилося відлуння війни – пролунали вибухи боєприпасів.

У результаті трагедії майже 30 тисяч людей із п’яти населених пунктів були оперативно евакуйовані із зони ризику в безпечні місця, що дозволило не допустити людських жертв. У цілому пошкоджено майже 1500 будинків, більшість із яких уже відновлено і люди почали повертатися до звичайного життя. І головне – із 9 жовтня у школах, які потрапили до зони надзвичайної ситуації, відновлено навчальний процес.

Марина Порошенко висловила подяку волонтерам та всім небайдужим громадянам, які згуртувалися та прийшли на допомогу постраждалим під Калинівкою, а також благодійним організаціям із різних областей України, які й досі надсилають гуманітарну допомогу для відновлювальних робіт.

На сьогодні держава вже профінансувала придбання житла для родин, будинки яких повністю зруйновано. Зі свого боку Благодійний Фонд Порошенка передав цим сім’ям все необхідне для того, щоб родини змогли повернутися до комфортного життя. Зокрема, холодильник, газову плиту, мікрохвильову піч, мультиварку, чайник, набір кухонного посуду й столових приборів, пральну машину, пилосос, праску і телевізор.

Член правління Фонду, народний депутат України Олексій Порошенко наголосив, що сьогодні наше спільне завдання – відбудувати зруйновані оселі, соціальні об’єкти і дороги: «Ми повинні об’єднати зусилля органів влади, громади, і соціально відповідального бізнесу, щоб максимально швидко все відновити, адже попереду зима. Тому будинки, комунікації і системи життєзабезпечення повинні запрацювати до настання морозів», – підкреслив народний депутат.

Джерело

Автор