Нам і світу потрібне кінцеве рішення російського питання

Петро Порошенко

Ранок понеділка. Люди їдуть на роботу… Лунають вибухи по всій країні.

російські виродки не гребують нічим. Високоточною зброєю вони поцілили у лікарню «Охматдит», де лікують дітей, зокрема і постраждалих від рук росіян по всій Україні. Малеча під завалами. Жахливе звірство, на яке здатні лише нелюди. Б’ють і по житлових будинках, і по інфраструктурі.

росіяни можуть лише тероризувати, вбивати і нищити. Там, де вони, всюди горе та смерті. Вони лише посилюють наше бажання помститися, зробити все, щоб притягнути до відповідальності та вибити з їхніх голів блювотний імперіалізм. Тому ми щодня продовжуємо нашу боротьбу.

* * *

У путіна немає меж. І сьогодні ракетний удар по дитячій лікарні «Охматдит» є лише новим доказом того, що росія є терористичною державою. Ми повинні ставитися до них як до терористів. Поранені та вбиті діти — символ того, як воює росія.

Жахлива ракетна атака по Україні не випадкова. Саме сьогодні прем’єр-міністр Індії Моді планував відвідати москву. А прем’єр-міністр Угорщини Орбан має зустріч у Пекіні з президентом Сі. Тим часом путін демонструє, наскільки він готовий до «припинення вогню», до «миру».

Мій меседж до світу: якщо ви хочете зупинити війну, це має бути справжнє членство України в НАТО. Будь-які спроби зволікати з початком переговорів є дуже негативними для глобальної безпеки.

Україна чекає запрошення до НАТО. Ми чекаємо постачання всіх обіцяних F-16, тому що це єдиний ефективний спосіб боротьби з росією. Надайте протиповітряну оборону, ракети Patriot, ракети великої дальності без будь-яких обмежень для України, тому що росія не має обмежень.

Якщо ми прагнемо миру, безпеки та стабільності, Україна має бути в НАТО!


Ростислав Павленко

Тепер з холодною головою – наскільки це можливо.

Дві лікарні, притому дитяча і перинатальна – це не випадковість. У мережі не бракує відео, як рашистська ракета летить точно в Охматдит.

Це дуже цинічний розрахунок держави-терориста. Сіяти паніку, поширювати враження, що «порятунку немає», а найбільш загрожені – діти.

Чечня, Сирія – скрізь, де тхне «русскім духом», почерк один.

Це має зараз доноситись Україною на всіх майданчиках. Які ще лінії росія має перейти, щоб були зняті обмеження на постачання нам зброї й право її використовувати там, де дошкульніше для агресора? Від F16 до далекобійних ракет.

Подивимось, чи вдасться донести цю думку в рамках саміту НАТО.

Звісно, ефективніше було б не дивитись, а брати участь у розʼясненні, але ж «слуги» в нас самі все можуть і допомоги не потребують…

Хоча і це обмеження вже давно пора зняти.


Іванна Климпуш-Цинцадзе

Росіяни вдарили по найвразливіших хворих дітях напередодні саміту НАТО.

І це не випадковість, а продовження тактики залякування і нас, і світу. Гітлер знищував Варшаву, щоб інші побачили, на що він здатен, і заклякли від страху.

Путін діє так само, і зупинити його можна так само лише разом. У світі, де працює міжнародне право, атака на дитячу лікарню – це привід для негайного скликання РБ ООН і рішучих дій з покарання агресора. Але агресор цього місяця головує в РБ, тому результат відомий наперед.

Вихід один – мобілізація наших партнерів у наданні військової допомоги. Альянсу і всьому вільному світу варто, нарешті, припинити обманюватися думкою про управління ескалацією і побачити страшну реальність, де тиранія безкарно посилює геноцид.

Слід, нарешті, змінити стратегію непоразки України на стратегію її перемоги і дати нам усе необхідне, щоб ущент розбити спільного ворога, а не думати про те, як не занадто йому нашкодити.

І треба вже знайти якусь гамівну сорочку псевдомиротворцям, котрі, користуючись головуванням своєї країни в ЄС, їздять на поклон до автократій, створюючи білий шум і тло для пустопорожніх розмов про переговори. Несправедливо, що Україні, яка боронить весь вільний світ, не поспішають відчиняти двері в НАТО, тоді як терплять там члена, що ганьбить Альянс і системно працює на його розкол.


Олександр Коваленко

Российские оккупанты пишут, что удар по детской больнице Охмадит был связан с тем, что там проходило некое совещание. То есть они в открытую признают, что удар по детской больнице был целенаправленным, и оправдывают это неким «совещанием»! Серьёзно?

Напомню, что две недели назад был нанесён удар по Харькову планирующими бомбами, и тогда российские паблики так же открыто заявляли, что целью являлся госпиталь… Госпиталь, защищённый Женевской конвенцией, декламирующей, что:

“Госпитали и медицинский персонал в зонах военных действий должны быть защищены от нападений”!

Россияне не стесняются говорить открыто то, что они намеренно наносят удары по гражданским объектам, находящимся под защитой Женевской конвенции!

Но разве это происходит в первый раз за третий год войны?

Вспомните роддом в Мариуполе. Вспомните драмтеатр в Мариуполе с огромной надписью «ДЕТИ!». Вспомните десятки, сотни, тысячи, десятки тысяч других гражданских объектов, которые стирались оккупантами с лица земли…

Тут призывают собрать Совбез ООН. Да, для галочки не мешало бы, а по факту безрезультативное действо аморфного и бесхребетного организма ООН. Особенно в противостоянии маньякам.

И с кем говорить о мире в этой клике безумных маньяков, врущих на каждом шагу и с неистовством убивающих украинцев?

* * *

Видео целенаправленного удара ракеты Х-101/555 по детской больнице “Охматдит” в Киеве.

Российские пропагандисты, увидев результаты своего преступления, включили классическое – эту ракету сбили украинские ПВО, вот она и упала на больницу. Это видео подтверждает, что не было никакого сбития.

Ракета без повреждений, направленно пикирует на здание детской больницы. Целенаправленный удар по детской больнице…

* * *

Российская пропаганда продолжает неистово отрабатывать фейк о том, что по детской больнице Охматдет в Киеве ударила ракета AIM-120А от NASAMS. Причём делают они это, используя ретушированный стоп-кадр с видео, запечатлевшего целенаправленный удар российской ракеты Х-101/555.

Уверен, сегодня на Совбезе ООН российские представители будут размахивать бумажками с распечатанным стоп-кадром и рассказывать всем в зале дичайшую кринжатину о том, что там изображена именно ракета AIM-120А.

Вот только кого это убедит?

Есть оригинальное видео и достаточно неплохого качества, чтобы увеличить контур ракеты и рассмотреть все её детали, такие как тройное хвостовое оперение, овальный носовой обтекатель (который россияне на своём стоп-кадре заострили и даже слегка осветлили) и стабилизационное крыло.

Но особенно выделяется малогабаритный короткоресурсный двухконтурный турбореактивный двигатель Р95-300 в хвостовой части ракеты, являющийся отличительной чертой ракет Х-101/555.

Кроме того, видео позволяет чётко определить размеры ракеты, её длину. Но есть ещё один очень важный момент, который наголову разбивает российскую ложь.

Мало кто обращает на это внимание, но у AIM-120А масса боевой части 50 фунтов. Это чуть более 20 килограмм. Та мощность взрыва и те чудовищные разрушения, которые уже увидел весь мир, не могли быть спровоцированы детонацией БЧ массой 20 кг, но они соответствуют мощности полутонного заряда, которым оснащаются ракеты серии Х-101/555.

Российские пропагандисты, совершив чудовищное преступление, будут врать отчаянно и мерзко, понимая, что их ложь не стоит и выеденного яйца. Но как и с МН-17, и многими другими своими преступлениями они будут генерировать ложь нон-стоп 24/7. Это путинская россия – страна террорист. По-другому она не умеет и не может. Это её убожеская суть.


Ірина Геращенко

Колись моя маленька донька лежала в Охматдит. Я памʼятаю це липуче відчуття відчаю і страху, яке сковує тіло, поки твоя дитина в реанімації… і я не уявляю, що пережили сьогодні батьки дітей, яких витягували з реанімації та найважчих відділень в підвали і на вулицю. Хворі діти, підключені до апаратів гемодіалізу, крапельниць.

Перехоплює дихання від співчуття і люті. Це неможливо витримати і неможливо пробачити. Це геноцид українців.

Дата масованої атаки на медичні заклади вибрана невипадково. Сьогодні стартує саміт НАТО. Це ляпас кремлівської потвори Альянсу, людожерство від безкарності, демонстрація, що він і далі вбиватиме. Найцинічніше, що рф зараз головує в Радбезі ООН, вбивця сидить за столом, де вирішуються питання миру.

Альянс має жорстко відреагувати на сьогоднішню атаку. Закрити нарешті українське небо, знайти можливість збивати російські ракети з території сусідніх країн, як робили це для захисту Ізраїлю. Росію давно треба виключити з постійних членіх Радбезу.

Сьогодні кілька послів західних країн приїхали в Охматдит, на їх очах були сльози. Емоції – це важливо. Patriots важливіші. Їх треба більше. Набагато більше…

Росія в нинішньому вигляді не має права на існування. Це загроза всьому цивілізованому світу, не лише українській нації.

Дуже важкий день. Подяка лікарям, які робили все для порятунку маленьких пацієнтів. Співчуття всім постраждалим родинам.


Володимир Ар’єв

Не шукайте глибинного змісту в діях російських фашистів. Як в сирійському Алеппо били по лікарнях і житлових будівлях, так і в Києві, Харкові, Дніпрі чи Одесі бʼють по мирних жителях і хворих дітях. Їхнє існування у всі часи супроводжувалося нищенням всього навколо них. Про росіян писав і їхній письменник Достоєвський і він не помилявся:

«Вони бачать в нас швидше варварів, що хитаються по Європі й радіють, що що-небудь і де-небудь можна зруйнувати, – зруйнувати лише для руйнування, для задоволення лише подивитися, як все це розвалиться, подібно орді дикунів, подібно гунам, готовим нахлинути на древній Рим і зруйнувати святиню, навіть без всякого поняття про те, яку коштовність вони знищують…».

Росіяни – це незмінні варвари у будь-якому столітті, які своєю жорстокістю й прагненням нищити створюють похідні проблеми, задовольняючи свої маніакальні пристрасті. І саме тому має бути знищена їхня основа – російська імперія. Остаточно. На друзки. Без неї вони перетворяться на пʼяних вироджених боягузів, які не гідні нічого, крім зневаги.


Вікторія Сюмар

Весь день я сьогодні думаю про одне – навіщо?

Навіщо наводити ракету прямо на дитячу лікарню, де так багато хворих діток, що не зможуть спуститися в укриття? Масштаби катастрофи були очевидними, значить, вони були для нього бажаними…

Після того, як стало відомо про паралельно знищені три підстанції ДТЕК, а потім про потрапляння в пологовий будинок, всі алгоритми відповідей, які приходять в голову, невтішні.

Він, путін, прагне зробити життя в Україні нестерпним або неможливим. Він провокує нові багатомільйонні хвилі біженців, бо страх за своїх дітей стимулює людей бігти світ за очі.

Цей страх посилюватиметься до зими. І він, безсумнівно, супроводжуватиметься ще не однією такою ракетною атакою на великі міста. Ймовірно, щоразу жорстокішою. І відсутністю світла, тепла тощо.

Бо страх має накочуватися хвилями і вʼістися так глибоко в шкіру, аби стати частиною ДНК українців. Російська імперія завжди трималася на вбивствах, на крові, а потім на страху.

Також він запустив всі ці смертоносні ракети на Київ і Кривий ріг напередодні саміту НАТО у Вашингтоні. І це означає лише один месидж: ви нічого не зробите. Бо ви слабкі.

Саме це і є посланням світові, НАТО, ООН та решті смертями, кровʼю і жахом в українській столиці. А якщо ви нічого мені не зробите, то я сильніший, показує божевільний диктатор сучасності.

Його умови відомі – він хоче бути одним із центрів сили в світі та отримати в зону свого впливу все, що було «соціалістичним табором» після другої світової. А отже і Польщу, і Чехію, й інші країни ЄС та НАТО. Це його бачення «справедливості».

Ті, хто не бачить цієї загрози, сліпі.

І тому завтра НАТО і США як ключова глобальна сила постануть перед дилемою: або домовлятися з божевільним, або ламати його плани. І запрошувати Україну в НАТО.

Нездатність на сильні рішення часто призводить до катастроф. І навпаки, гарантоване членство України в ЄС і НАТО здатне прискорити кінець цієї війни. І його, путіна, поразку.


Кирило Данильченко

Били по промке, по “Лучу” опять в том числе. Но баллистика у них промахивается и в идеальных условиях на сотни метров,

Был случай на Старконе, больше километра промах. Поэтому в том числе подъезд и детская больница.

В Кривом по управе завода легло – 15 убитых.

Промка им наша как бельмо на глазу, понимают, что с ВПК нам планирует делать Запад. Поэтому перегружают канальность в ПВО и пытаются достать.

Вне зависимости – обломки это, подстреленная и не сдетонировавшая баллистика, промахи, кривые руки в полетном задании – вся кровь на руках кремлевского режима. Упырей, которые днем бьют по миллионным агломерациям оружием с точностью плюс минус квартал.


Олексій Петров

Це вже було. Наприклад, в Алеппо, де літаки з червоними зірками на крилах наносили ракетно-бомбові удари по лікарнях. Їх не зупиняло ніщо, ні величезний червоний хрест на даху, ні власне розуміння, що це лікарня. Звичайна лікарня. Нічого не змінилось. Окрім того, що на календарі інша дата та інша країна. Зірочки ті ж самі. І літаки також. А за штурвалами ті ж самі люди, які називають себе нашими братами. Вони майже щодня наносять ракетні удари. По українських приватних будівлях, торгівельних центрах, по дитячих лікарнях. Вони не зупиняться, доки їх не зупинять. Навіть якщо на те довбане ООН немає ніякої надії, треба ініціювати термінове скликання ще одного засідання і… нічого не говорити. Жодного слова! Просто роздати усім присутнім фотографії вбитих українських дітей. І обов’язково фотографії з лікарні «Охматдит», куди сьогодні росія спрямувала ракету. І перед очима вибл@дка Небензі поставити величезний плакат із всього одним фото.

Дипломати в усіх країнах мусять закликати до того, аби слово «русский» стало синонімом слова «терорист». У кожному готелі, на кожному вокзалі мусять висіти фотографії з України з обличчями дітей, яких вбила росія.

А українці, ті, кому небайдужа ця країна, мусять робити одне! Якомога більше вбивати або наполегливо допомагати вбивати тих, хто прийшов вбивати нас! Щоденно та щосекундно!

«Якщо хтось прийшов тебе вбити, повстань та вбий першим» ©.

Фото: Yan Dobronosov


Олена Кудренко

Вони самі кажуть, що ця війна – найбільша за багато десятиліть. Коли ворог б’є по житлових будинках, по лікарнях, по енергетиці, по скупченнях цивільних, – найгірше, що можна зробити, це повторювати, що це тільки українська війна. Що це “конфлікт”. ООН, нащо ви? Хто ви? Для чого?..

Найгірше, що створила природа, – це ті створіння, які є нашими сусідами. Найгірше. Коли дитина прикута до лікарняного обладнання, коли хворіє на хворобу, що й так є страшною бідою, і в цей час її бити ракетами, – так Людина не робить. Точніше, робить НЕ людина.

З цими потворами не виходить грати в гру вдвох, так само, як вона. Бити по російських лікарнях, де діти лікуються від раку, Людина собі не дозволить. Але ж і робити щось треба. Якщо ти бачиш, як себе веде твій вчорашній “партнер” по бізнесу, твій вчорашній продавець тобі газу та нафти, твій “друг Валодья” (там майже всі Валодьи), невже не зрозуміло, що маніяк не бачить різниці, це українські діти чи латвійські, чи польські, чи німецькі? Якщо він на ці вбивства просто ЗДАТЕН.

Не можна діяти демократично проти НЕлюдей.


Володимир Омелян

Росію змінити і перевиховати неможливо.

Вони стабільні у своїй ненависті до всього.

Всі попередні спроби українців, німців, французів, британців, американців цивілізувати росіян провалилися.

Сьогоднішній удар по найбільшій дитячій лікарні в Україні – черговий доказ російського варварства, яке всіляко підтримується кремлем впродовж століть.

Кожен мир з кремлем коштує нам дорожче, аніж війна.

Де наші ракети?!


Микола Гаврилко

А от уявіть собі мир. Або перемир’я. Розведення військ, невступ до НАТО, роззброєння, зняття санкцій, business as usual. Ми всі тут полегшено видихнули і пішли додомку. Нарешті, браття і сестри, нарешті.

* * *

Що коїтиметься за поребриком? А я вам скажу: нові хвилі шизи і сказу, бурління запертого реактора, нові форми тварюк і безумств, градус температури надр зірок.

* * *

І ось тоді, за декілька років затишшя, вони накоплять ненависть, ракети, літаки й безумне м’ясо. Там курс на розмноження м’яса й ракет. І їм стане тісно, і вони вибухнуть: спочатку ракетами. І всі міста і села у нас стануть Маріуполем, як сьогодні стали деякі квартали наших міст.

* * *

А потім попхне токсичне безумне м’ясо, і прийде Буча. От просто сотні Буч.

* * *

Це другий на сьогодні висновок із обстрілів спальних районів і лікарень, і хвиль радості чумних істот в пабліках. Чума стала багатоклітинними істотами, але вона все та сама чума.


Сергій Марченко

Ми маємо стати сильними, щоб захистити своїх жінок і дітей. Своє виробництво снарядів, пороху, патронів, БМП. Свої дрони, свої ракети, своя ядерна зброя.

Не чекати виборів у Штатах і сратися цеглинами від Трампа, а послати Трампа нах#й, бо матимемо свої спроможності.

В такі моменти, як сьогодні, приходить розуміння, що немає нічого важливішого за безпеку. А безпеку дає тільки можливість ввалити нападнику вдвічі сильніше, ніж ввалив він. Ударили по Охматдиту? Стерти з лиця землі Кремль! Влучили в лікарню? Розвалити мавзолей з їхнім леніном. Жертви в Кривому Розі? Ядерну бомбу на палац путіна в Сочі!

Зараз тільки починається шлях справжньої незалежності. Попереду дуже велика робота. Перше і головне – стати нарешті багатими. Навчитися заробляти, навчитися зберігати багатство, навчитися раціонально його використовувати. Купити найкращу зброю, купити всіх політиків, ООН, ОБСЄ, Орбана, так, старого сцикуна Орбана, щоб кричав Слава Україні й закликав іти на москву.

Стати нацією, об’єднаною на довгі роки навколо великої мети, – знищення московії як держави й поділ її території між поневоленими народами.

Перестати гратися в мамкиних диктаторів. Створити конкурентне політичне середовище, яке дозволить вибирати найефективніших менеджерів для проєкту Україна.

Вкладати, вкладати, вкладати і ще раз вкладати в армію.

І мститися тайожному народу кругом, де тільки можливо. Вчиняти максимум болю і страждань. Знов і знов. Без втоми, без сну, без перерви. Кругом, де тільки будемо бачити: на курортах, в ресторанах, на вершині Ейфелевої вежі. Щоб маленькі свинокопитні ще в колисочках сралися від казок про українців. Щоб простий український хлопчик був для орченят страшнішим бабайки і сіренького вовчка разом взятих. Щоб, коли чують українську, не бігли вітатися “Землякі!”, а тікали світ за очі.

Нам треба кінцеве рішення російського питання. Тільки тоді наші жінки й діти будуть у безпеці. Над цим треба працювати.


Костянтин Машовець

Я так зрозумів, кремлівська гидота вирішила напередодні саміту НАТО “потрясти мир своей кровожадностью”, вдаривши по дитячій лікарні.

Ці придурки живуть у якомусь іншому, своєму вимірі, поза межами норм нашої сучасної цивілізації.

Логіка їх мислення напрочуд різко та вагомо відрізняється від людської. В тому числі від таких понять, як доцільність і розумність…


Дана Ярова

У сусіда виє собака. Протяжно так виє. Виє, як на смерть людини. Так казала бабуся, що собаки виють на смерть людини.

Мені здається, що так, як собака, сьогодні виє кожен із нас у душі.

Кожен із нас щось робив цілий день. Був зайнятий справами. Ми посміхалися один одному. Ми опускали очі в телефон і крадькома читали новини. Ми не зустрічались очима один з одним.

Мені здається, кожен із нас хотів поїхати туди, під Охматдит, допомагати. Але кількість цивільних, які першими туди дісталися, зупиняла кожного з нас. Потім пішли новини, що цивільних просять не їхати.

Кожен із нас дивився на фотографії врятованих дітей, і серце зупинялось. Бо хто не лежав із дітьми або не звертався за допомогою чи консультацією у цю лікарню? Як мама трьох дітей я туди зверталася з двома з них.

Хто на себе не приміряв цю ситуацію? Ти з хворою дитиною лежиш в лікарні, в яку потрапляє ракета? Фотографії дітей, яким продовжувала капати хімія (видно з обладнання), мене особисто вганяли в ступор і заставляли вести внутрішній монолог.

«Господи, вони ж стерильні. В них вбитий імунітет. Вони зараз нахапаються всього від пилюки, інших людей, інших дітей. А чи зможе цей дитячий організм справитись і з хімією, і з тим, що ця дитина підхопить. Чи є стерильні бокси в тих лікарнях, куди їх повезуть. Чи буде на завтра хімія, бо переривати її не можна».

Деякі з нас, як особисто я, давно прийняли свою участь. Жити тут і зараз у країні, яка стікає кровʼю. З цим прийняттям приходить інше прийняття, що ти можеш вмерти в будь-яку секунду. Але знову внутрішній монолог.

«Ок. Ти прийняла це рішення для себе. А чи мала ти право приймати це рішення за своїх дітей?
А що буде з тобою, якщо вони загинуть? А чи маєш ти право так ними ризикувати?».

Бо в будь-який момент ракета цих покидьків може прилетіти будь-куди. І ніхто тобі ні в літньому таборі, ні в дитячому садочку не може дати гарантій, що твоя дитина лишиться живою.

Життя на межі.
Життя на грані фолу.
Життя сьогодні, тут і зараз, бо завтра може й не бути.

У сусідів виє собака. Певно, виє за кожну втрачену сьогодні душу. І з цією собакою, певно, виє сьогодні кожен із нас.

Київ, 8 липня 2024 року.
Я не хочу забувати цей день.
Ніколи.


Олексій Копитько

Людоедский, нетипичный (второй, днём) ракетный удар показывает:

• как Путин на самом деле относится ко всем мирным инициативам;
• как Путин на самом деле воспринимает г-на Орбана и его суету.

На мой взгляд, не стоит ударяться в конспирологию – это Кремль специально атаковал, чтобы отвлечь от провала во Франции, либо так совпало?

Важно.

Атаки на Днепр. Запорожье. О Харькове я вообще молчу. Сегодня в который раз прилетело в Кривой Рог (уже 10 погибших и более 30 раненых). Ну, и Киев. Охматдет, жилые дома и др. Уже 8 погибших и 15 раненых.

Россия регулярно обстреливает гражданские цели в больших городах. Это их способ ведения войны. Не справляются с армией – усиливают террор гражданских.

Сегодня “высокоточно” попали в детскую больницу, завтра ещё куда-то попадут. Ведь если стреляешь по городам, то там если не издательство, так академия Бойчука.

Что ещё должно произойти, дабы наконец сняли ограничения на применение западного оружия? Ничего, всё уже произошло.

Что ещё нужно, чтобы обосновать передачу дополнительных средств ПВО, которых только в США с головой? Ничего не нужно, всем всё ясно.

Путь к миру, к безопасности в Европе лежит только через лишение Путина способности вести войну. Это давно и всем очевидно. А значит, через наращивание возможностей Сил обороны Украины. А значит, через адекватные санкции.

Сейчас всё сводится к тому, как данные обстрелы проинтерпретируют в одном избирательном штабе.

Кому-то кажется, что, отдавая Украину на съедение медленно и по частям, можно наиграть какие-то электоральные баллы. Практика доказывает, что будет ровно наоборот. Будет провал, обойдётся дороже по деньгам и сверху накроет историческим позором. Плюс станет больше пожаров в мире, за которые будут проклинать.

В «центре принятия решений» сейчас раннее утро. Если через 4-5 часов не будет внятной сильной позиции, которую подкрепят конкретикой за пару дней (как вариант, к саммиту НАТО), это будет грустный сигнал. Причём уже не столько для Украины. Саммит же юбилейный, исторический. Но пока явно не дотягивает…

* * *

Сегодня Россия убила «высокоточными» ракетами более 30 гражданских только в Киеве, Днепре и Кривом Роге. Убиты люди в Покровске. Полторы сотни раненых.

С российской ракетой по Охматдету уже полная ясность. Это не обломки, не следствие работы ПВО от слова совсем. Россия поразила тот объект, в который целилась. Они могли считать его хоть базой марсиан. Но по факту они целились в самую известную детскую больницу и в неё попали.

Минимальное отклонение ракеты от возможной негражданской цели, которая точно известна россиянам (например, Генштаба ЗСУ), – почти километр. Равно как и от других подобных целей. То есть это не ошибка, это умышленное военное преступление. Именно так его уже предлагают трактовать в Европе и США.

Сначала россияне пытались было вяло оправдываться, потом всё валить на украинскую ПВО, а затем просто решили перебить сигнал. Заявили, что Украина якобы применяет химическое оружие, и что США с Германией готовятся обвинить в применении химоружия Москву. Эту тему будут толкать в ООН.

Ввиду чего родилась гипотеза, зачем они стреляли по детской больнице. Целевая аудитория не участники саммита НАТО. Вернее, они вторичны. путин общался с Си буквально на днях в Астане. Сегодня в Москве – премьер Индии, который в Астану не ездил. Тоже затрагивают тему войны.

Удар по больнице – это плохой фон, только если он не создан специально.

Путин бьёт ракетой по детям в тот момент, когда россия председательствует в СБ ООН. Более красноречивое надругательство над системой международной безопасности да ещё и накануне саммита НАТО придумать сложно.

В этом и состоит основной путинский посыл Си и Моди: «глядите, что я творю, и мне за это ничего не будет. Я сломаю существующую систему, будет установлен новый мировой порядок, давайте о нём говорить».

С каждым днём становится всё более очевидно, что в рамках действующего мирового порядка («основанного на правилах») справедливо наказать взбесившегося людоеда невозможно. Нет воли или нет желания.

Безнаказанность Путина – это прямая дорога к потрясениям, на фоне которых боязнь мифической «эскалации» в случае оказания адекватной помощи Украине выглядит просто смешной.

В этой связи очень простой сигнал западным партнёрам: он же ваш мир ломает. Тот мир, где вы достигли высот и благополучия. Цена спасения этого мира – совсем немного железяк, которых у вас в избытке. Если вы сами считаете, что этот мир не стоит жменьки железяк, тогда для вас плохие новости. Вы просто не успеете их применить для самозащиты. С вами сыграют по правилам, к которым вы не готовы.


Олександр Михельсон

Глянув зранку на свою голову, вгадайте, куди. Звісно, у виродків усе те саме:

а) в “Охматдиті” був шпиталь для військових (і шо? Якби й був – відколи це міжнародне право дозволяє валити по шпиталях?);
б) там зберігалися ракети;
в) це взагалі українська ППО влучила.

Один в один – пам’ятаєте? – малайзійський “Боїнг” збив:

а) український Су-24;
б) український МіГ-29;
в) український “Бук”.
І все одночасно.

В англомовній літературі це зветься “garden-hose theory” або ж “garden-hose model”. Не питайте мене, до чого тут шланг для поливу садочка. Головне – суть. А суть там ЗОВСІМ не в тому, щоб когось у чомусь переконати. Суть – максимально заплутати, максимально забити всі інформаційні канали. Щоб ті, хто знають/розуміють факти, лишилися в меншості порівняно з тими, хто махне врешті-решт рукою і скаже: “Та ну їх к чорту обох!”.

У описаних нами випадках,, звичайно, воно націлено не на нас, і навіть не на руцкіх – а на світ.

Ось чому я завжди повторюю, що підхід “Та пофіг, шо вони там кажуть” – він порочний. Не має бути пофіг. Я маю на увазі сапієнсів серед нас, звичайно (скромно вийшло, да…).

У нас і без того тотальне відставання в пропаганді – так ми, виходить, й від того цим усім насправді відмовляємось користуватися.

І, звичайно, традиційне “Мєня за чьто?” Маю на увазі, що багато хто там вважає, що так нам і треба, бо ми ж їх обстрілювали? Обстрілювали. Ну, от. Тобто це ще, мабуть, ми й почали.

Нагадаю, у німецьких нацистів навіть ті самі ракети “Фау” назву мають від першої літери слова “Зброя відплати” (у них це одне слово, німецька граматика взагалі штука цікава). “Відплати!”. Це ж Британія на них напала – тому треба руйнувати Лондон.

Втім, те, що у гітлера і Ко виросла достойна зміна на росії, в ірані, кндр, китаї тощо – воно не секрет.

… Свою традицію про “Доброго ранку” під ранковими постами сьогодні порушу…


Юрій Гудименко

Українці у Києві зібралися і приїхали під Охматдит. Розбирати завали, носити воду, допомагати.

Українці всього світу задонатили сьогодні десятки мільйонів на відбудову Охматдиту і так само масово задонатили на помсту диким звірам.

Українці на фронті влаштували найкращий з можливих флешмобів, прикрасивши написами «за Охматдит» fpv-дрони, снаряди та мінометні міни.

Розкажіть мені тепер, що українці не такі, що українці погані, не єдині й розʼєднані. Давайте. Я уважно слухаю.


Сито Сократа

Намеренный терроризм

Просто отмороженные выродки, кровавые военные преступники от жмущего пусковые кнопки до приказчика в Кремле, творцы геноцида – страшные определения российского террористического зверинца. Путин не устает доказывать, что для него образцы для подражания новоявленные союзники из «Талибан», только если последние хотят отмыться от имиджа убийц и головорезов, то он наоборот стремится увековечить свое маниакальное уродство массовыми убийствами.

Какой-то осмысленности в действиях военно-политической клики в Москве не наблюдается. Следует констатировать зловещую одинаковость и бесчеловечность чугунноголовых садистов. К слову, тот же Белоусов, санкционируя бесчеловечный террор против Украины, ускоряет деградацию путинизма. Недоделанному маршалу, почти «Суворову ХХІ века», кажется, верится в простые линейные решения: больше смертей – ближе «победа», идем напролом, ведь никакого международного права и законности нет. Воюем за беззаконие, распущенность и вседозволенность. Так Россия из государственного актора международных отношений скатывается к статусу террористической банды.

Благодаря линейности Белоусова исчезают иллюзии стремлений Кремля к прекращению огня, поиску мирных решений, ничего такого нет в их головах, – вместо этого лишь безграничная беспощадность, доходящую до ракетных ударов по детским больницам. Это поведение шакала, слабака, который готов пустится на любые ухищрения для достижения своих целей, осознавая незавидность своего положения.

8 июля – очередная кровавая дата, характеризующая российское нутро. Целями российской ракетной атаки избраны гражданские объекты инфраструктуры в Киеве и Кривом Роге. Под ударом оказалась детская больница «Охматдет». Мир облетели фото разрушенного корпуса больницы, десятки раненых детей из операционных, родители с ужасом на лицах, медперсонал, разрывающийся ради спасения жизней многострадальных деток. Одна врач погибла.

Главная детская больница была поражена ракетой Х-101, как видно из данных видеозаписи, россияне целенаправленно били по детям!

В украинской столице также разрушены три электроподстанции, в Кривом Роге – административное здание. В ходе повторной волны террористических ударов пострадал медицинский центр, есть погибшие. Всего число жертв достигло более двух десятков, множество раненых.

Для российской пропаганды, которая слюни пускает перед визитом индийского премьера Моди, ожидая от него ослабления китайской удавки на шее, убийство детей равноценно «ударам по военным объектам». Продвигается тезис об отсутствии гражданских в Киеве и других украинских городах, жилая застройка – объекты для защиты украинских военных, и вообще превозносится путинский «гуманизм». Рядовая российская выродочность и апелляции к теме «страдающего» Белгорода. В общем, сопливые отмазки для глухонемых и слепых.

Ракетные удары по Киеву зафиксировали бескомпромиссность российского подхода к запугиванию украинского народа. Повсеместное использование террора против детских больниц как инструмента демонстрации превосходства – новая ипостась путинизма, который мнит себя безнаказанным и недосягаемым.

Одновременно ощущается страх Москвы. Во-первых, каждая жертва с самой первой минуты вторжения в Украину на совести РФ, развязавшей войну. Во-вторых, у Путина нет хороших ходов, он опасается новых серьезных решений НАТО по поддержке Украины. Потому ударяется в террор, который вызовет ответную реакцию. Свободный, здравомыслящий мир просто обязан остановить намеренный террор кремлевского талибана.

Автори
, , , , , , , , , , , , ,