Чисельність резерву окупантів не перевищує 50-60 тисяч осіб

Костянтин Машовець

В середньому кожне оперативно-тактичне угрупування військ (ОТУВ) противника отримує протягом місяця по 1000-1500 “тушок” на поповнення резерву та відновлення втрат. Для тих, що ведуть активні бойові дії, ця цифра може сягати до 2000.

Тому, шановні громадяни, коли ви в черговий раз десь побачите та прочитаєте про “страшні” 30 тисяч у місяць, майте на увазі, це явно й суттєво перевищує реальні показники й, відповідно, можливості противника у сфері “відновлення” та нарощування чисельності особового складу.

Реальна чисельність ВСЬОГО резерву противника як оперативного, так і так званого “стратегічного”, ЗАГАЛОМ (який йому вдалося створити протягом 6-8 місяців цього та минулого років) не перевищує 50-60 тисяч “одиниць” особового складу по всіх напрямках і включно з “глибоким” тилом. І це за самими “оптимістичними” для противника підрахункам.

Інше питання – місце, спосіб і час його застосування.

За великим рахунком, реалізація плану російського командування на літньо-осінню кампанію 2024 року, який, очевидно, передбачає організацію та проведення наступальної операції оперативного рівня (або, краще сказати, спроби її проведення), вимагатиме від нього МАКСИМАЛЬНОЇ концентрації цих резервів на якомусь обраному операційному напрямку.

Ймовірність тих чи інших “варіантів” реалізації цього “сценарію” на тих чи інших напрямках ми з вами, шановні читачі, розглядали трохи раніше. Тому зупинятися на них не буду.

Зараз, у цьому сенсі, варто уважно слідкувати куди й у яких обсягах, образно кажучи, “поїдуть” російські резерви, та якого роду перегрупування будуть відбуватися у складі так званої “Объединённой группировки вс рф на юго-западном твд”.

Це більш достовірно та реально свідчитиме про дійсні плани та задуми противника.

На сьогоднішній день, на мою СУБ’ЄКТИВНУ думку, за рівнем ймовірності перша “трійка” виглядає наступним чином:

– Торецький район оборони ЗСУ;
– Курахівсько-Вугледарський виступ (плацдарм);
– Харківсько-Сумський напрямок.

Короткий огляд під час включення на 24 каналі. На назву не звертайте уваги, в них “на заголовках” якісь трохи “психовані” фахівці працюють (клікбейт рулить).

 

Фото: ЗМІ країни-окупанта

Автор