У Києві Голова СБУ Василь Грицак вручив співробітникам спецслужби ключі від нових квартир (відео)

Напередодні Дня Незалежності України Голова СБУ Василь Грицак вручив у Києві ключі від нових квартир кращим співробітникам спецслужби, які взяли участь у антитерористичній операції.

Сорок дві квартири отримали співробітники спецслужби у двох нових столичних будинках. «Ті колеги, які показали свій професіоналізм та відданість справі захисту України, сьогодні в’їдуть разом з родинами у власне житло», – наголосив Голова СБУ. За його словами, завдяки прозорому відбору забудовника та постійному контролю за виконанням робіт вдалося на чверть знизити собівартість побудови квадратного метра.

Тільки у цьому році співробітники СБУ отримають 418 квартир у різних областях країни. «Служба вдячна вищому керівництву країни та представникам регіональної влади за всебічну підтримку у вирішенні житлових проблем наших співробітників», ‒ підкреслив Василь Грицак.

За попередні два роки Служба безпеки України побудувала 914 квартир, завдяки чому в нове житло в’їхало майже три тисячі співробітників та членів їх сімей.

Джерело

Поділитися:
Share
Усі відео