У МВС презентували Тренінгову програму EUAM у галузі інформаційних технологій

У Міністерстві внутрішніх справ сьогодні, 18 серпня, відбулося відкриття Тренінгової програми EUAM, спрямованої на зміцнення інституційної спроможності МВС у галузі інформаційних технологій. Проект презентували заступник міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук та керівник операційного Департаменту EUAM Удо Моллер.

Як підкреслила заступник глави МВС Тетяна Ковальчук, міністерство вважає інформатизацію одним з основних підходів у реалізації своєї стратегії розвитку. Йдеться про підвищення ефективності роботи і взаємодії через максимальне використання інформаційно-комунікаційних технологій у реалізації завдань органами системи МВС.

«Ефективне управління інформаційними ресурсами, їх надійний захист від кібератак, уміння використовувати аналітичні інструменти це основа для підтримки управлінських рішень керівництва міністерства», – зазначила Тетяна Ковальчук.

Своєю чергою Удо Моллер зазначив, що Консультативна Місія ЄС приділяє значну увагу розвитку структури управління ІТ-сервісами, кібербезпеці та менеджменту інформації в рамках реформи сектора цивільної безпеки України. Мета започаткованого проекту – професійна підготовка керівників та ключових фахівців усіх ІТ-служб системи органів МВС в контексті розвитку єдиної ІТ-інфраструктури та її захисту від зовнішніх загроз.

Представник EUAM також додав, що до проведення тренінгів у МВС вдалося залучити найкращих фахівців та експертів міжнародного рівня. Зокрема, перший семінар-тренінг щодо реагування на кіберінциденти провів президент ГО ISACA Олексій Янковський.

Цей проект EUAM спрямований на підтримку персоналу Міністерства внутрішніх справ України, експертів з кібербезпеки, системних адміністраторів та розробників програмного забезпечення. Тренінгова програма передбачає проведення 11 семінарів з метою зміцнення інституційної спроможності в галузі інформаційних технології, ІТ-інфраструктури, систем, сервісів та розробки програмного забезпечення.

Джерело