Мобільний медіацентр з АТО поповнить колону під час параду до Дня Незалежності

Екіпаж спеціалізованого клубу-друкарні військової частини 3002 завершив підготовку техніки до важливої події. Саме їх автомобіль представлятиме Національну гвардію України у демонстраційному показі озброєння та військової техніки під час державних урочистих заходів з нагоди святкування 26-ї річниці незалежності України.

Начальник служби культурно-просвітницької роботи ГУ НГУ полковник Олександр Чорний перевірив готовність автомобіля та екіпажу та розповів: «Цей центр не раз побував у АТО і допомагає інформувати населення про події, що відбуваються в зоні бойових дій. Адже в населених пунктах на лінії фронту часто відсутній сигнал українських телеканалів, а в ефірі представлені лише російські телеканали, які дають викривлену інформацію про конфлікт.  Обладнання автомобіля забезпечує: кінообслуговування особового складу шляхом здійснення прийому супутникового сигналу телебачення, його проекцію на екран і передачу зображення на екран телевізора; радіообслуговування особового складу шляхом трансляції в мережі радіомовлення та аудіо-записів; дозволяє організовувати роботу місцевого радіовузла; дає можливість озвучувати масові заходи, а також – здійснювати друк видавничої продукції, зокрема – газет на місці».

Подібних мобільних центрів морально-психологічного забезпечення у Національній гвардії зараз 6. Дворічний досвід використання похідного автомобільного клубу-друкарні у зоні проведення антитерористичної операції довів його доцільність та унікальність завдяки здатності організовувати змістовне дозвілля воїнів у польових умовах, оперативності, мобільності та своєчасності інформування особового складу та місцевого населення, особливо – у районах з пошкодженою мережевою інфраструктурою.

Джерело

Автори