У Харкові відбулися навчання щодо гарантування безпеки під час проведення футбольного матчу між збірними України та Туреччини

17 серпня у Харкові, на території стадіону “Металіст” під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового відбулися тактико-спеціальні навчання з питань забезпечення безпеки та правопорядку під час проведення матчу між збірними України та Туреччини по футболу.

Участь у заході взяли перший заступник Голови ДСНС Олег Мельчуцький, перший заступник Голови Національної поліції Вячеслав Аброськін, перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко, а також керівництво Держприкордонслужби, Нацгвардії та підрозділів Нацполіції.

До участі у навчаннях було залучено понад 500 працівників Нацполіції Харківщини, 74 працівники патрульної поліції, 280 бійців Національної гвардії, 100 рятувальників ДСНС та 350 курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ.

Цього дня на стадіоні «Металіст» учасники навчань відпрацювали тактику дій у разі виникнення дорожньо-транспортної пригоди із загорянням транспортного засобу біля стадіону, при спробі скоєння провокацій уболівальниками, взаємодія зі стюардами та іншими працівниками стадіону при спробі групи вболівальників вибігти на ігрове поле стадіону, а також у разі виникнення конфліктних ситуацій у місцях скупчення людей.

“Відпрацювання спільних дій повинно сприяти організації найвищого рівня безпеки усіх учасників спортивного заходу”, – зауважив Сергій Яровий.

Зокрема, в ході навчань рятувальники ДСНС продемонстрували дії під час ліквідації умовної пожежі, що виникла внаслідок ДТП та відпрацювали сценарії заходів з аеромедичної евакуації постраждалих. За легендою навчань, по дорозі до стадіону сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої пасажири легкового автомобіля отримали численні травми, і деяким потрібно було терміново надати невідкладну медичну допомогу. Оцінивши ситуацію, було прийнято рішення щодо необхідності аеромедичної евакуації постраждалих до лікарні. Так, за допомогою медичного вертольоту ДСНС “Єврокоптер” травмованих оперативно доставили до лікувального закладу.

По завершенню тактико-спеціальних навчань відбулася нарада керівників правоохоронних органів за участю голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної.

Джерело

Автори