10 хороших новин 16.03.2023

Валентина Емінова

✔ Непереможна українська армія відбила 75 атак копрокадаврів на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках. Крилаті козаченьки і суворі ландшафтні дизайнери набили лаптям 9 скупчень, 3 пункти управління, 2 РЛСки і склад ПММ.

✔ Наша постійна рубрика «горящая росія». Сьогодні знатно полихало у Ростові-на-Дону, у будівлях управління ФСБ Росії по Ростовській області. Причому спочатку полихало, а потім і вибухало, бо на боєприпасах, виявляється, сидять не тільки російські танкісти і чмобікі у Макіївці, а і доблесні ростовські прикордонники. Боєприпаси почали детонувати, у паливних баках зайнялося паливо, розгорілося аж на 800 квадратів, а розліталося ще далекіше.
Невідомо, який є*алай відповідав за пожежну безпеку в цьому паноптикумі, але його явно треба нагородити посмертно. Втім ростовський губер тут же про всяк випадок звинуватив у всьому проводку.

✔ Десятий Рамштайн, за словами Резнікова, приніс нам посилення ППО, боєприпаси, навчання і формування «броньованого кулака». А ще на 2025 рік заплановано створення корабельної коаліції – то не зрада, коаліція має займатися розмінуванням Чорного моря, і це немає сенсу робити до перемоги. Зокрема Нідерланди вже пообіцяли нам для цієї мети мінні тральники, в Британія вже навіть передала два.

✔ Ще Данія направить нам новий пакет військової допомоги на 1 млрд крон. Там боєприпаси, ракети для ППО та інші ніштяки, щоби лапті не добігали живими до наших окопів. А Ізраїль вперше схвалив передачу систем для боротьби з ї*учими іранськими дронами.

✔ Непереможна українська армія збила СУшку під Бахмутом.

✔ Партизани з «Атеш» підірвали авто так званого заступника начальника адміністрації Нової Каховки Віталія Гури. Абізян потрапив на больнічку. А в Мелітополі все пройшло ще краще – директор підприємства «Міський транспорт» Іван Ткач застремоусився на місці. Федоров каже, що це зробили самі лапті, бо забагато знав.

✔ «Укроборонпром» почав виробництво 125-мм снарядів для танків Т-64, Т-72 і Т-8, вже поставлено першу партію.

✔ Почаївська лавра нарешті підтягується до Києво-Печерської – там розпочався процес повернення майна державі.

✔ Financial Times пишуть, що Україна незабаром отримає $15,6 млрд від МВФ.

✔ Лаптям у Брянській області хочуть вписувати у рахунки за комуналку витрати на ППО. Спочатку це рішення депутатів облдуми було опубліковано на сайті, а коли піднялися вий та вонь, було заявлено, що все це неправда. Потім їм пояснили, що таке вебархів, і вони заявили, що це була хакерська атака.

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

Автор