10 хороших новин 15.01.2023

Валентина Емінова

(або скільки встигла знайти)

✔ Непереможна українська армія відбила атаки копрокадаврів у районах населених пунктів Макіївка і Білогорівка Луганської області та Верхньокам’янське, Спірне, Білогорівка, Сіль, Соледар, Бахмут, Кліщіївка, Новобахмутівка, Красногорівка, Водяне, Майорськ і Мар’їнка Донецької області.

✔ Крилаті козаченьки і суворі ландшафтні дизайнери набили 9 скупчень лаптів і дві позиції ППО.

✔ Виявляється, у вагнера є один із командирів, який примудрився таки втекти за кордон, аж у Норвегію, і тепер подався свідчити проти пригожина. Добре те, що від нього слідчі органи зможуть дізнатися якусь нову інфу, і взагалі світ більше почує про цих орків. Погано, що цей конкретний орк, скоріше за все, в обмін на свідчення уникне відповідальності. Але, може, потім знайдуть свої.

✔ На Білгородщині чмобсержант підірвав у казармі гранату, «шоби підвищити свій авторитет» серед інших чмобіків. Охуєнно підвищив – три двохсотих і 16 поранених, причому сам авторитет вижив, чим невдовзі буде дуже розчарований.

✔ Наша постійна рубрика «горящая росія». Цього разу красота у нас у місті Кінель Самарської області, там на 1,5 тис квадратах палають торгівельні павільйони. Все абсолютно випадково, як завжди 🔥.

✔ Велика Британія передає нам не лише танки, а й 30 великих самохідних гармат AS-90.

✔ А ще генсек НАТО анонсував збільшення поставок важкого озброєння Україні. Додає оптимізму те, що ці слова сказані перед новим Рамштайном.

✔ У пригожина, схоже, ще одна проблема – об’явився його конкурент на посаду президента росії, міхаіл попков, він же ангарський маньяк, який сидить два довічних за вбивство 79 жінок. Каже, що йому в тюрмі трохи скучно і він не проти повоювати. Він же вже чув, що потім відпускають, якщо у пакеті не повернешся.
До речі, жіночки, які закликали нас ґвалтувати, бомбити, стріляти і різати, как дєла?

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

Автори