Володимир Гройсман привітав працівників будівельної галузі України

Шановні будівельники!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю працівників будівельної галузі із професійним святом – Днем будівельника!

Будівельна галузь є однією з найважливіших ділянок національної економіки. В умовах відновлення економічного зростання та капітального будівництва в країні, а також проведення структурних реформ і реалізації інфраструктурних проектів галузь забезпечує тисячі людей робочими місцями, поповнює державний і місцеві бюджети, сприяє розвитку населених пунктів і, як наслідок, осучаснює наше життя. Протягом минулого року галузь продемонструвала 17 відсотків зростання. І цей успіх треба тільки примножувати та виходити на нові амбітні перспективи.

На сьогодні нашим спільним завданням є докорінне оновлення країни, наближення до рівня розвитку європейських суспільств фактично за всіма показниками. Саме тому необхідно модернізувати будівельну галузь, зміцнити її поточними та стратегічними інвестиційними проектами, посилити виробничу енергоефективність і підвищити рівень безпеки для життя і здоров’я людини.

Переконаний, що зазначені процеси вже активно розвиваються, сприяючи подальшому економічному зростанню та промисловому відродженню.

Однак усі ці починання неможливі без самовідданої праці наших будівельників, які вже давно завоювали високий авторитет професіоналів як у рідній країні, так і за кордоном.

Окремі слова вдячності висловлюю українським будівельникам, які прийшли на допомогу постраждалим від бойових дій населеним пунктам Донбасу та відновлюють інфраструктуру, автомобільні дороги, житлові приміщення, школи, лікарні, щоб життя наших громадян було комфортним.

Дякую Вам за щоденну кропітку працю, високий професіоналізм і вагомий досвід! Бажаю міцного здоров’я, нових звершень, добробуту та миру в нашій країні!

З повагою

Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН

Джерело

Усі відео