На Сумщині змагалися дільничні інспектори прикордонної служби Східного регіонального управління

8-9 серпня на базі управління Сумського прикордонного загону був проведений другий етап змагання на звання кращого

Східного регіонального управління. У змаганнях взяли участь команди Луганського, Харківського та Сумського загонів – всього 15 військовослужбовців, які посіли перші п’ять місць у своїх органах охорони кордону за результатами першого етапу.

Відкрив змагання заступник начальника штабу – начальник відділу прикордонної служби штабу Східного регіонального управління полковник Юрій Зайцев. Звертаючись до учасників змагання, Юрій Олександрович зазначив, що метою проведення змагань є: вивчення досвіду прикордонних загонів Східного регіонального управління з питань підготовки дільничних інспекторів прикордонної служби та його поширення, підвищення рівня професіоналізму, популяризації службової діяльності та підвищення престижу служби дільничних інспекторів.Відповідно до програми змагань перед інспекторами, крім теоретичних завдань, необхідно було вирішити й практичні з тактики прикордонної служби, особистої безпеки та застосування сили, правової, вогневої та технічної підготовки.

За підсумками змагання, в командній першості кращий результат продемонстрували дільничні інспектори прикордонної служби Сумського загону. Військовослужбовці показали високе почуття командного духу, взаємодопомоги, злагодженість та бажання досягти найкращого загального результату. Друге та третє місця відповідно посіли команди Луганського та Харківського прикордонних загонів.

В індивідуальні першості переможцем став старшина Олег Заруба (відділ «Шалигіне» імені Петра Калнишевського Сумського загону. Третє і п’яте  місця відповідно зайняли також військовослужбовці Сумського загону – прапорщик Олександр Севідов (відділ «Краснопілля») та прапорщик Сергій Бокань (відділ «Славгород»). Друге і четверте місця розподілили дільничні інспектори прикордонної служби Харківського загону – старший сержант Руслан Черкашин (відділ «Дергачі») та Олександр Кшаренко (відділ «Вільхуватка») відповідно.

Джерело

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії