Кількість надзвичайних ситуацій в Україні зменшилась вдвічі, але кількість загиблих збільшилась практично в п’ять разів

Аналіз природної техногенної обстановки в Україні за липень свідчить, що кількість надзвичайних ситуацій зменшилась вдвічі. При цьому кількість загиблих збільшилась практично в п’ять разів.

«Основні види надзвичайних ситуацій і інших подій, під час яких гинуть люди – відпочинок на воді, ураження блискавкою, обрушення будівель і споруд, ДТП», – зазначив голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

Очільник ДСНС також додав, що у липні кількість пожеж зменшилась на 5%, а кількість загиблих під час пожеж ‑ на 17 %.«Зараз спекотна погода і служба приділяє достатньо уваги до питань пожежної безпеки в природних екосистемах. Не дивлячись на те, що ми маємо позитивну тенденцію щодо зменшення кількості пожеж, ми оперативно залучаємо на початкових етапах їх виникнення необхідну кількість сил і засобів для гасіння», – наголосив Микола Чечоткін.

Він також додав, що пожежі не виникають самовільно і тому просить, аби керівники на місцях застосували всі превентивні заходи для запобігання надзвичайним ситуаціям.

Департамент комунікації МВС України

Джерело

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії