Прощення можливе тільки після каяття

Тамара Горіха Зерня

“І прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим…” для мене означає, що прощення можливе тільки після каяття.

Хтось десь бачив, щоб росіяни каялися перед українцями? Ну то чого ви носитеся зі своїм прощенням поперед батька в пекло, не знаєте куди його притулити.

Всі ці списки “хороших російських письменників”, яких ми все одно повинні читати і запрошувати. Ці скрини чергової московської “опозиціонерки”, яка вже мріє про переїзд їхнього кодла в Україну, де вони, звичайно ж, зможуть завдати ще більше добра українцям, ніж уже.

Приголомшливий у своїй безсоромності народ. Ти йому плюй в очі, а воно утреться і далі пре у вікно. І ще має нахабство повчати українців, на кого нам покладати провину, а на кого ні.

Їм до одного місця наші почуття і наша ненависть. Вони планують і далі успішно “харчєваться на Украінє”, взагалі не бачать жодних проблем.

Нічого, нічого. Я дочекаюся часу, коли росіян не буде ніде. Ні у телевізорі, ні на книжкових полицях, ні на вулицях. Потреба у russian free готелях відпаде як така, бо всі вони стануть вільними від росіян, можна буде спокійно летіти на будь-який курорт, і ніяке гімно не спаскудить тобі настрій.