Петро Порошенко провів онлайн-зустріч із послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс

Петро Порошенко під час онлайн-зустрічі з послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс закликав союзників надати нашій армії системи протиракетної оборони. Про це Порошенко повідомив у Facebook.

Він також обговорив з Меліндою Сіммонс гуманітарну ситуацію, зокрема, у Маріуполі та незаконну депортацію українських громадян окупантами на територію росії.

«Висловив вдячність Лондону та особисто премʼєр-міністру Великої Британії Борису Джонсону за тверду партнерську підтримку та єдність і солідарність з Україною у ці складні часи. Наголосив на важливості надання Україні систем протиракетної оборони як символу спільного протистояння неспровокованому та заздалегідь спланованому широкомасштабному вторгненню росії в Україну», – пише Порошенко.

«Докладно обговорили гуманітарну ситуацію в Україні, передусім у Маріуполі, та засудили насильницьке вивезення російським агресором українських жінок та дітей на територію росії», – повідомив п’ятий Президент.

Порошенко також наголосив, що у світлі екзистенційних загроз нашій державі весь проукраїнській політикум сьогодні обʼєднався для відсічі агресору.

«Окремо обговорили пʼять кроків допомоги Україні у припиненні злочинної війни кремля, досягненні неминучої перемоги та забезпеченні післявоєнної відбудови України», – зазначає Петро Порошенко.

Як відомо, 18 березня Петро Порошенко представив план примушення російського агресора до миру, який включає в себе повноцінну програму Ленд-лізу; надання Україні літаків та засобів ППО для контролю повітряного простору; відкриття другого фронту, посилення санкцій і нафтове ембарго для росії; розробка аналогу «плану Маршалла» для відбудови України; прискорене членство України в ЄС.

Джерело

Автори