Відмова від популізму – найкращий рецепт діяти, а не подобатися

Ірина Геращенко

Європейська Солідарність кілька місяців наполягала на серйозній розмові Зеленського з парламентом, на закритому засіданні ВР і зустрічі з лідерами фракцій.

Сьогодні, коли публічно припекло, ігнорувати парламент, питання безпеки і пікіруючий рейтинг вже неможливо, Зеленський прийшов до ВР на відкриття сесії. Хоч так.

Правильні слова про єдність всіх гілок влади в питаннях захисту країни . Ми дійсно про це часто чуємо, а на практиці бачимо репресії влади проти опозиції, зневагу до парламенту і небажання діалогу, цензуру і тиск на медіа. Тому чекаємо від Банкової дій, а не слів.

Не стримався від образи в бік партнерів: «Неможливо сподобатися всім коли захищаєш свої національні інтереси». Цікаві слова від людини, психозалежної від аплодисментів, дії якої базуються виключно на запиті подобатися своїй аудиторії.

Відмова від популізму, пане Зеленський, – найкращий рецепт діяти, а не подобатися.

А щодо любові, то в зовнішній політиці її точно немає, там взаємини вимірюються категоріями поваги і адекватності.

Ну, й театральне підписання указу про посилення обороноздатності армії та підняття зарплат військовим – це чистий популізм, аби сподобатися всім, але ніяк не захистити національні інтереси.

Бо захист національних інтересів – це реальне посилення ЗСУ! Це закони, а не папірці, це негайний перерозподіл бюджету на користь ЗСУ.

Наша фракція подала законопроєкт про виділення 50 млрд грн на посилення ЗСУ, ці гроші негайно потрібно перекинути з так званого великого крадівництва на збільшення зарплат військовим і модернізацію нашого оборонного комплексу.

 


Джон Сміт

Народ, ви як малі діти. Така у нього метода – відволікати від одної дічі генерацією іншої дічі.

Зараз треба відвернути увагу від його слів, використаних росіянами в ООН проти наших союзників. Тому іде генерація дічі про сотні нових бригад і зірку смерті в придачу. А ті слова про союзників були спробою відвернути увагу від попередніх скандалів – з провалом навколо повернення Порошенка: показать, я єщо тут, я єщо прєзєдєнт. Ну, а недолуга спроба зробити картинку з наручниками на Порошенка була спробою відвернути увагу від провалу з Гогілашвілі і Левченко. І т. д.

Його стратегія – намолоти вам дічі, заговорити зуби і шугонуть у вікно. Щоб ви кидалися на кожне чергове слово, переможно його спростовували, і тим самим відволікалися від попереднього скандалу.

І ця тактика, на жаль, працює.

Ще з того моменту, коли у Львові перед виборами з ним намагалися поговорити ветерани, коли його хотіли потягнути на перевірку на наркотики, а він кинув: “Слава Україні, львівянє!”, і доки львів’яни набирали в груди повітря, втік.

Не треба вестися на базар цієї пустишки. Треба вичленяти з його слів не те, що він каже, а від чого хоче відвернути увагу. Наприклад, всі оті слова на попередньому “прес-марафоні” про поганого Бурбу дали чітку картину того, як він зірвав “операцію Бурби”, “я його ввів в оману, а сам своїм сказав, що ніколи б не акцептував цю операцію”, “я з цією людиною відмовився зустрічатися”, тобто чітко підтвердив звинувачення розвідників у зриві спецоперації. Але всі тоді кинулися обговорювати “переворот Ахметова”, і чувачок знову уникнув засвідчення на наркотики.

З цими утирками типу нього працюють лише удари ногами по обличчю за їхній гнилий базар. Тупо ляпас за кожну спробу зробити тебе дурнем. Сподіваюся, українці до цього колись прийдуть.

* * *

Та і стадіон, до речі, був спробою відвернути увагу – на цей раз від чуток, що він наркоман. Він вибігав в ролику і піднімав ставки, що зустрінемось перед тисячами фанатів на трибунах (така картинка була в його башці, але його фанатів в результаті прийшло лише пару сотень, не вистачило навіть на 1 трибуну 😆 ), але тільки якщо опоненти пройдуть експертизу, що ніхто “не наркоман, не алкоголік”.

Він вірив всій цій пурзі “Порошенко – алкаш”, яку запустили взагалі росіяни як контрмем до “Путін – х*йло”, вірив, що Порошенко злякається. А Порошенко не злякався.

Довелося городити діч з аналізами.
І теж відбувся провал.
В принципі, там логіка доволі проста. Всі ці наркоші, всі як один намагаються тобі забивати баки, і всі корчать із себе адекватного, типу воно тверезе, щось умнічає.

, ,