Печерський суд обирає запобіжний захід Петру Порошенку (наживо, фото, відео)

 

Під будівлею Печерського районного суду Києва розпочалась акція на підтримку п’ятого президента України, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка, якому обирають запобіжний захід за сфабрикованою підозрою у “державній зраді”.

Політик прибув до суду з аеропорту у Жулянах. Велика частина учасників заходу, які з’їхались з усієї України, зустрічала Петра Порошенка в аеропорту “Київ”, куди він сьогодні, 17 січня, прилетів з Варшави.

П’ятий президент Петро Порошенко, після свого повернення в Україну, заявив, що влада Володимира Зеленського намагається зруйнувати країну зсередини. Він зазначив, що коли його команда рятувала країну, “зелена команда” співпрацювала з Росією та руйнувала усі культурні цінності нашої країни.

 

Порошенко оголосив про початок об’єднання демократичних сил в Україні

П’ятий президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко оголосив про початок об’єднання демократичних сил. Про це він заявив на багатотисячному мітингу біля Печерського суду.

«Ми на сьогоднішній день починаємо процес об’єднання всіх демократичних опозиційних сил. Це як системо розпізнавання «свій-чужий» в армії. Хто об’єднався, хто йде проти Путіна, проти злочинців у «зеленій владі», «кротів», які здають операцію «Вагнера», які нищать українських розвідників, які знущаються над українськими військовими, не піднімаючи їм зарплату. Негідників ,які переслідують опозицію, розповсюджують систему вибіркового правосуддя, руйнують систему верховенства права, демократію, ведуть наступ на вільних журналістів, зупиняють наш рух в Європу», – сказав Петро Порошенко.

«Звільнення двох третин окупованого Донбасу – це на їхню думку державна зрада. Створення армії – це на їхню думку державна зрада. Створення фундаменту української держави включно із законодавством про українську мову, декомунізацію, побудову державної інфраструктури – це вони вважають державною зрадою, бо вони нероби. Створення світової коаліції на підтримку України, притягнення країни-агресора до міжнародної судової відповідальності включно з міжнародним кримінальним судом ООН – це вони вважають державною зрадою», – обурився Порошенко.

П’ятий Президент наголосив, що Росія веде гібридну агресію зовні і зсередини нашої держави.

«Ворог добре озброєний, є майстром гібридної війни. І перемогти нас він збирається не лише через військове вторгнення, а через розшматування нашої держави, через те, щоб підступно посіяти конфлікт. І безвідповідальна, зрадницька, «зелена влада» йому російському ворогу сприяє», – наголошує лідер опозиції.

«Вони перетнули «червоні лінії», вони перейшли межу. Але ми точно їх не боїмося і ми точно їх переможемо. Бо ми разом. Ми сила. Ви казали, що країні потрібен Порох – у вас Порох є. Разом до перемоги!», – закликав п’ятий Президент України.

Джерело

 

Безкінечні перерви в засіданні Печерського суду свідчать, що на Банковій радяться, як боротися з опозицією, – Турчинов

Безкінечні перерви в засіданні Печерського суду свідчать, що на Банковій радяться, як боротися з опозицією. Про це сказав керівник Центрального штабу «Європейської Солідарності» Олександр Турчинов під час прямого включення на телеканалі «Україна 24».

За його словами, дуже соромно, що саме ті люди, які ухилялися від військової служби, які розважали заколотників і злочинців в Горлівці в 2014 році, коли ті вбивали наших патріотів, ті люди, які сьогодні продовжують розважати Росію своїми серіалами та «кришують кротів», що засіли на Банковій, які просто зливають наші інтереси, вони, не маючи сорому, звинувачують Порошенка в державній зраді.

«В той час, коли в нас є реальні загрози, коли російські війська продовжують нарощувати свою чисельність на наших кордонах, замість того, щоб консолідувати і захищати країну, замість того, щоб боротись з російською агресією, «зелена влада» бореться з патріотами і опозицією», – сказав Турчинов, наголосивши, що не виключає, що намагаючись знищити опозицію, влада намагається відкрити собі шлях до зради, до колаборації, – шлях до домовленостей з Путіним.

Джерело

Порошенко: велосипед Голобородька виявився машиною часу, який повернув на Банкову дух Януковича

 

Увага всього світу зараз прикута для України, однак раніше це була симпатія, співчуття і бажання допомоги. А тепер це шок через те, що в Україну повернулися часи Януковича – про це під час виступу у Печерському суді сказав п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Я пишаюся тим, що Україна з 2014 по 2019 рік рятувала Європу, даючи відсіч Путіну і російській агресії. Всі думали, чим би допомогти. А сьогодні сто камер побачили, як п’ятого Президента України, лідера опозиції не пускають у країну. Виконавці, які виконують замовлення Зеленського, Коломойського, Татарова Смірнова і ось цієї плеяди майбутніх Вишинських. Це відкидає Україну від тих досягнень і здобутків, які були зроблені за п’ять років», – говорить Порошенко.

«Велосипед Голобородька виявився машиною часу. Тому що заходиш у Печерський суд – і тут Родіон Кіреєв і його безсмертний образ. Як? Він же втік після злочинів, які він зробив і вісім років сидить у Росії? А от це є відродження його «світлого образу». Заходиш і бачиш процеси, які відбувалися над Луценком, над Тимошенко. Коли лідерів опозиції запроторювали за грати, бо вони заважали Януковичу. Подивишся з вікна – і бачиш на Банковій Януковича, який відродив всю галіматью і юридичний треш, який ми зараз чуємо», – зауважив Порошенко.

«Перше, що зараз питають наші іноземні партнери – як у вас відновилося вибіркове правосуддя? Як зробили таку наругу над верховенством права? Яким чином ви руйнуєте демократію через замовне переслідування опозиції, ветеранів, добровольців? Всіх, кого не любить влада», – зауважує п’ятий Президент.

«Такий вибір був у цього Голобородька – Зеленського, що він, виконуючи вказівки Коломойського, поставив Татарова, який громив Революцію Гідності, знущався над студентами, бив волонтерів, і понабирав весь цей непотріб», – обурився Порошенко.

Петро Порошенко звернувся до представників правоохоронної системи: «запам’ятайте цей день і не ховайте очі. Хочете знати, що таке «державна зрада»? «Державна зрада» нашої команди – це звільнення двох третин окупованого Донбасу, від Сєвєродонецька і Лисичанська до Маріуполя. «Державна зрада» – це тоді, коли в солдат не було розгрузок, ні акумуляторів, ні їжі, ні лікування. Створення армії. «Державна зрада» – це боротьба за кожного. Ви кажете, що на окупованій території не треба було підтримувати пенсіонерів, працівників, шахтарів? І не треба було звільняти Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Маріуполь, Краматорськ, Костянтинівку – нічого, бо для вас це відрізаний кусень. Бо для вас Крим і Донбас це не Україна. Для вас це є, як ви там написали, «ЛНР» і «ДНР». Мені соромно, що з таким виконанням злочинних наказів ви сподіваєтеся спокійно спати», – говорить Порошенко.

«Я зараз повернувся з великої кількості європейських столиць, у мене були переговори в Брюсселі, Парижі, Берліні. І в парламентах, і в партійних офісах дуже часто звучало слово санкції. Я почув, що якщо ви будете продовжувати таку лінію поведінки, розправи над опозицією і нехтування права, то доречним стане Акт Магнітського», – нагадав Петро Порошенко.

Лідер партії наголосив, що зараз важливо зберігати єдність на тлі ескалації російської загрози. «Ви зараз цю єдність руйнуєте. Ви розколюєте мою країну. Якби ті зусилля, які спрямовує Зеленський, Татаров, Коломойський і вся його камарілья на боротьбу з опозицією – якби хоча б половина цих зусиль була спрямована на боротьбу з Росією, не стояло б питання, чи нападе Путін, чи ні», – зауважив Порошенко.

«Зараз йдеться не лише про Порошенка. І люди, десятки тисяч людей, які зараз на вулиці, прийшли не Порошенка захищати. Вони прийшли захищати Україну. І вони її захистять», – резюмує п’ятий Президент.

Джерело

 

Тисячі патріотів України зібралися біля Печерського суду, щоб підтримати лідера опозиції Петра Порошенка

Тисячі патріотів України: ветерани, волонтери, активісти, партійці «Європейської Солідарності» та небайдужі кияни зібрались біля Печерського суду, щоб підтримати п’ятого Президента України, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка, проти якого влада Зеленського влаштувала політично вмотивовану справу. Активісти наголошують на неприпустимості політичних репресій. Вони підкреслили, що українське суспільство не допустить руйнування демократії в державі.

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир В’ятрович наголосив, що «Європейська Солідарність» не дозволить згорнути демократію в Україні.

«Ми переконані, що тільки демократична Україна зможе спинити російську агресію, саме демократична Україна відбила російську агресію в 2014 році. Тому сьогодні, відстоюючи Порошенка, відстоюючи опозицію, ми відстоюємо також сильну Україну, яка буде здатна чинити спротив російській агресії. Ми бачили як перед Росією падають авторитарна Білорусь, Казахстан. Ми не дозволимо Україну перетворити в таку саму», – сказав він.

«Ми не дозволимо Зеленському стати маленьким Путіним, ми не дозволимо йому спрацювати з російським Путіним, ми зупинимо його. І сьогодні це початок наших акцій, спрямованих на те, щоб не допустити згортання демократії в Україні», – додав В’ятрович.

Голова фракції «Європейської Солідарності» в Хмельницькій обласній раді Аліна Коваль нагадала, що п’ятий Президент Петро Порошенко захистив державу від Росії у 2014 році.

«Ми тут сьогодні, щоб допомогти владі зрозуміти наскільки нас багато, щоб допомогти владі почути наш голос. Це – голос громадянського суспільства нас підтримують різні партії, різні люди, вийшла заява української інтелігенції – це люди котрі продукують ідеї і думають про майбутнє українців. Вони висловилися проти сьогоднішньої ситуації, тому що так бути не може. Не можна в Україні у 2022 році «у невстановлений спосіб, у невстановлених обставинах і з невстановленими особами» оголошувати підозру у державній зраді людині, котра п’ятий Президент України і відстояла державу в найгірші, найчорніші часи новітньої історії. Те що зробив Петро Порошенко для історії України уже увійшло у підручники з історії України. Саме тому ми тут, тому що ми думаємо про Україну у Європі», – сказала вона.

Лідер «Солідарної молоді» Донеччини Аркадій Петросян сказав: «Ми знаємо що таке «русский мир» а Зеленський хоче створити з нашої країни маленьку Росію. Це очевидно. Ми тут щоб не дати йому цього зробити».

Представник підприємницького руху, активіст «Солідарної молоді» Чернігівщини Артем Гезель закликав українців об’єднатися, адже переслідування Порошенка – це тільки початок репресій з боку чинної влади.

«Сьогодні тиснуть на Порошенка, а завтра будуть тиснути на нас. На наші сім’ї на наших дітей. Подивіться чинять тиск на економіку енергетична криза в країні Путін біля воріт танки на кордоні. А ми все знімаємо «відосики», ми все займаємося відпочинком та літаємо з Єрмаком на вертольотах. Досить! Країні потрібен порох. Ми повинні об’єднатися для того щоб дати відсіч агресору для того щоб бути сильнішими. Разом ми сила. Порох з нами. Україні потрібен порох», – сказав він.

Народний депутат Олексій Гончаренко закликав не допустити побудову Зеленським авторитаризму в Україні.

«Ми всі відчували знали що тут люди в Україні не дозволять ніколи Володимиру Олександровичу перетворитися на Володимира Володимировича. Хай собі він мріє там про Росію про Білорусь – цього тут не буде», – сказав він.

«Тут є демократія. Тут є Європа. Тут є цінності, які люди вибороли страшними жертвами під час війни з Росією захищаючи демократію і вільний європейський вибір нашої країни. Ми нікому не дамо його забрати. Сьогодні тут представники інших опозиційних сил, народні депутата Кіра Рудик і інші. Це означає що ми об’єднуємося. І ми обдуємося не просто навколо особистості а навколо ідеї навколо принципів які для нас є найважливіші», – резюмував Гончаренко.

Джерело

 

 

Автори