Все тільки починається

Ростислав Павленко

Психологи-криміналісти кажуть, що у злочинців є певні комплекси, які штовхають їх на визначені закономірності поведінки. Оце всі “повернення на місце злочину”, “спонтанні самовикриття”, “бажання бути пійманим” і подібне.

І вони вельми допомагають розслідуванню.

Чомусь про це згадується, коли бачиш реакцію Зеленського на найбільш кричущі скандали останнього часу. Він просто вражає.

То, відповідаючи на інше питання, починає признаватися журналістам, що дзвонив Лукашенку і розповідав про операцію проти путінських убивць-“вагнерівців”. А потім ще й уточнив, що не після їх затримання, як заходились пояснювати трубадури Банкової, а дуже навіть до.

То, даючи інтерв’ю на актуальні теми, у деталях розповідає про офшори. Наче проблема в них… жодним чином не заперечуючи головних запитань:

Чи знав, що на ці офшори йшли гроші, виведені з ПриватБанку (як показує дослідження Kroll, фактично вкрадені в вкладників)? Слів, що “про це вже казали у 2019, це не нове”, недостатньо. Бо відповіді нема – ані тоді, ані тепер. А відповідати доведеться, бо ці справи розслідуються, і то ретельно, за кордоном.

Що означає, що кошти від Коломойського пішли на “збільшення статутного фонду”? Це виглядає не як оплата послуг, а радше як купівля у власність. Кого купив Коломойський? Зеленського?

На що і яким чином витрачалися (а можливо, витрачаються?) ці кошти? Тут би не хамство, а договори і платіжки допомогли…

Словом, все явно тільки починається.

Усі відео