Слідкуйте за руками влади, щоб ними і нами не керували сценаристи

Зоя Ярош

А от тепер слідкуйте за руками.

Фото 1.

Частина інтерв’ю Руслана Стефанчука, віце-спікера Верховної Ради України, щодо якого ширяться чутки, що стане спікером замість Разумкова.

Він нам пояснює, що слід внести зміни до Конституції України щодо електронного голосування на виборах в Україні. До речі, це було у передвиборчій програмі Президента, і активно готується Мінцифрою.

«Дія» тільки початок. Тобто це методична і давня стратегія, до якої готують українців? Чому? Та тому що без подібних технологій вибори нинішній владі не виграти. І є у кого вчитись.

Дивимось на фото 2.

Отже, його ліва частина – результати виборів по Москві до, і права – після підрахунку електронного голосування.

Як видно, повністю змінюється розклад сил і прохідні місця в Державну думу на користь провладних кандидатів замість опозиційних. «Рахували» Москву 14 годин, хоча інші регіони опублікували одразу після голосування.

За офіційними даними явка на електронне голосування склала 93,6%, кількість зареєстрованих для такого голосування 2,014 млн виборців. Звісно, провести жодної перевірки таких результатів і перерахунку, як при голосуванні бюлетенями, неможливо.

В Україні вибори не ідеальні, завжди фіксуються порушення, бувають каруселі. Але такого масштабу фальшування стануть можливі, якщо…. Ну, ви вже здогадались.

Слідкуйте за руками влади, щоб ними і нами не керували сценаристи.

Усі відео