СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 20.09.2021

Ісламська Республіка Афганістан

В афганському місті Джелалабад у провінції Нангархар в районі автовокзалу стався вибух, загинули двоє мирних жителів, один таліб був поранений. Внаслідок  другого вибуху в місті три людини загинули, 18 поранено.

Літак авіакомпанії «Qatar Airways» евакуював зі столиці Афганістану 28 американців і сім осіб-власників посвідки на проживання в США.

Понад 100 афганських журналістів звернулися до міжнародної спільноти по допомогу в захисті свободи преси.

Таліби закрили міністерство у справах жінок та замінили його на міністерство з моралі та чеснот.

Ліванська Республіка

У таборі палестинських біженців Айн аль-Хільва під Сайдою сталися сутички між рухом ФАТХ і організацією “Джундаш-Шам”. Поранено вісім людей, завдано матеріальних збитків житловим будівлям. Приводом став арешт поліцейськими силами ФАТХ розшукуваного ліванськими властями члена “Джундаш-Шам”.

Республіка Ємен

Хусити заявили про страту дев’ятьох осіб, визнаних винними у причетності до вбивства у 2018 році Салеха аль-Самада, тодішнього вищого цивільного лідера руху.

Сирійська Арабська Республіка

Міністерство національної оборони Туреччини повідомило про нейтралізацію 10 терористів PKK / YPG на півночі Сирії та ліквідацію спецназом Туреччини сімох бойовиків сирійського крила терористичної організації РКК.

Турецька Республіка

Турецькі сили безпеки нейтралізували п’ять терористів PKK у районі Первари провінції Сіїрт на південному сході Туреччини.

Республіка Філіппіни

Зловмисник кинув гранату в натовп на волейбольному матчі у спортивному залі на острові Мінданао. Щонайменше вісім людей постраждали.

Джерело

Усі відео