СЗР України: Огляд терористичної активності у світі станом на 12.03.2021

Глава Місії ООН зі сприяння Афганістану Д. Лайонс прибула з візитом у Доху та зустрілась з командирами збройних формувань уряду Кабулу і радикального «Талібану». У Нігерії у місті Дамага вбито 13 мирних жителів.

Федеративна Республіка Нігерія

Бойовики здійснили напад на середню школу в місті Дамага, що в штаті Замфара на північному сході Нігерії. Озброєні чоловіки увірвалися до школи під час навчання та вбили одного учня. Ще 12 мирних жителів було вбито на вулицях міста. Президент Нігерії М. Бухарі ввів заборону на авіаційні польоти над територією штату Замфара та наказав спрямувати до регіону шість тисяч солдат для посилення безпеки.

Республіка Ірак 

У населеному пункті Кханасор, що на півночі Синджару, тривають бої між іракською армією та бойовиками Робітничої партії Курдистану.

Центральноафриканська Республіка

Урядові сили ЦАР за останні два місяці контрнаступу звільнили від повстанців 25 міст. Наразі військові підрозділи ЦАР тимчасово припинили бойові операції та почали зачищення підконтрольних територій.

Ісламська Республіка Афганістан

Глава Місії ООН зі сприяння Афганістану (МООНСА) Д. Лайонс прибула з візитом у Доху та зустрілась з командирами збройних формувань уряду Кабулу і радикального «Талібану». У заяві МООНСА йдеться про те, що Лайонс «підкреслила незмінну прихильність ООН роботі зі сторонами конфлікту з метою припинення конфлікту і досягнення всеосяжного мирного врегулювання».

Джерело

Поділитися:
Share
Усі відео