Нашу дружбу не задушиш і не вб’єш!

Алла Комарова
Алла Комарова

Існування зеленої монокоаліції – всьо. Помянєм. Вчорашній розпил бюджету на брудершафт провели залишки сервантів, йуні нові коломийчата замайбахи і – ТАДАДАМ! – Юля! Юля!

Оце я розумію, вміє жіночка чекати. І роки її не беруть, і вірус сситься підійти поближче. Кров вона вранці ссяти навчилась чи шо…

І головне ж, абсолютно не гидує повертатися і повертатися знову до своїх бувших! Юля+Бєня = нова історія кохання, версія 100500-та. Але цього разу вже було не за принципом “вранці гроші – ввечері стільці”, адже призначення нового голови Запорізької ОДА з’явилося після голосування за бюджет 🙂 Ти сатрі, ризикова баба стала, не побоялася, що зелені коломийчата за звичкою кинуть 😆
Дмитро Вовнянко
Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Знову разом – Тимошенко та Коломойський.

У цьому є щось ліричне. Юлія Володимирівна знову разом з Ігорем Валерійовичем. Після періоду пручань і намагання вдавати з себе яку-ніяку опозицію, головна бабця української політики Юлія Тимошенко нарешті впала в обійми нової парламентської коаліції. Голосування фракції «Батьківщина» за перше читання Бюджету-2021 ще можна пояснити тим, що «ну краще якийсь, ніж ніякий» або «та це лише перше читання» й нарешті «Разумков поплутав». Але голосування за друге читання – ознака вірна.

У Верховній Раді з’явилася нова коаліція – з частини «Слуги народу», «За майбутнє», «Довіри» та «Батьківщини». Якби «Батьківщина» не проголосувала, бюджет так само прийняли б. Тому все зрозуміло. Це нова коаліція. А позаяк «За майбутнє» і частина «Слуг» – це Ігор Коломойський, можна констатувати: Тимошенко і Коломойський знову разом.

Їх пов’язує довгий спільний шлях. Колись вони жили в мирі та злагоді – в часи дорогого Павла Івановича Лазаренка. Юлія Тимошенко тоді керувала корпорацією «ЄЕСУ» – особистим газовим гаманцем ПалІванича. Ігор Коломойський тоді вже був одним з керівників «Привату» – фірми теж не ворожої до ПалІванича. І розділила їх нелегка доля у вигляді президента Кучми, який відсунув ЄЕСУ від газового експорту і почав всіляко гнобити, веселі хлопці з корпорації «Приват» тоді з натхненням накинулися на майно ЄЕСУ у Дніпрі й не тільки. Проте.

Юлія Володимирівна явно не пам’ятає зла. Бо в часи прем’єра Юлії Тимошенко, у 2005 р., ніякої ворожнечі між ними не було й близько. Коли у серпні 2005 р. група «Приват» намагалася завести своє керівництво на Нікопольський завод феросплавів, у сприянні «Привату» звинуватили як раз Юлію Тимошенко. Скандал був гучний, він завершився відставкою Юлії Володимирівни.

Потім знову конфлікт. У 2009 р. прем’єр Тимошенко опиралася приватизації структурами Коломойського Одеського припортового заводу. Конфлікт несподівано завершився перед самими президентськими виборами, коли Юлія Тимошенко примудрилася не помітити, як люди Коломойського увійшли в керівництво державної «Укрнафти». Збіг та й годі – до самих виборів тоді канал «1+1» крутив рекламу Юлії Тимошенко. Їй, до речі, це не допомогло – вибори вона програла. А Коломойського з Укрнафти видалили аж в часи президента Порошенко.

Перед виборами президента 2019 р. стосунки між Юлією Тимошенко та Ігорем Коломойським були дуже й дуже теплі – можна пригадати наскільки вишукано Юлія Володимирівна вітала його з днем народження. Пам’ятаєте ці: «Обнімаю крєпєнько!.. Целую!» Очевидно, Юлія Володимирівна розраховувала на допомогу Коломойського у передвиборчій боротьбі. Але президентські вибори вона знову програла.

Лідером опозиції стати тепер Юлії Тимошенко не вдалося. Опозиційна ніша наразі міцно зайнята Петром Порошенко. Юлія Володимирівна постала перед складним вибором – до Петра чи до зелених? І вочевидь, вибір вона зробила. Злі язики стверджують, що обирати надто вона й змоги не мала, мовляв, вона ще винна Коломойському за президентські вибори. Але ми в те, звісно, не віримо.

Ми віримо, що Юлія Тимошенко цілком свідомо взяла на себе відповідальність за виконання Бюджету-2021 року і за економічний стан України в наступному році.
Сама взяла – сама відповідатиме.

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії