Володимир Горбулін очолив Наглядову раду «Укроборонпрому»

Вчора відбулось засідання Наглядової Ради Державного концерну “Укроборонпром”.

Розглядались питання обрання голови Наглядової Ради, а також укладання контракту із Юрієм Гусєвим – новопризначеним генеральним директором Державного концерну.

Чинний склад Наглядової Ради складається з наступних членів:  • Володимир Павлович Горбулін – український політик, учений, державний діяч. Доктор технічних наук (1994), професор (1995), академік Національної академії наук України (1997). Радник Президента України (з 1999), директор Національного інституту стратегічних досліджень (2014-2018). 9 жовтня 2020 року переобрано першим віце-президентом НАН України.
  • Валерій Володимирович Іващенко – перший заступник Міністра стратегічних галузей промисловості, заступник міністра оборони України у 2007–2009 роках, виконувач обов’язків міністра з 2009 по 2010 рік. Полковник запасу.
  • Ентоні Дж. Тетер – обіймав посаду директора Агентства оборонних дослідницьких проектів з оборони (DARPA) з 18 червня 2001 р. до 20 лютого 2009 р. На посаді директора доктор Тетер відповідав за управління проектами Агентства з інноваційними дослідженнями та розробками.

Усі троє членів Наглядової Ради взяли участь у засіданні, пан Тетер долучився дистанційно.

Головою Наглядової Ради одноголосно обрано Володимира Павловича Горбуліна, який за відповідним рішенням і підписав контракт із Юрієм Гусєвим.

“Важливо реалізувати ефективну реформу Укроборонпрому та забезпечити розвиток ОПК України”, – зазначив Володимир Горбулін.

Генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв подякував за довіру та наголосив, що для нього особлива честь і відповідальність працювати в команді з такою професійною Наглядовою Радою.

Фото © Facebook “Укроборонпром”

Джерело

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії