Ви нас не залякаєте ні своїм інтелектом, ні локдауном на його ім’я

Андрій Смолій
Андрій Смолій

Що там каже Арахамія? Інтелектуальний локдаун? Так він у нас триває з 21 квітня 2019 року.

Повний інтелектуальний локдаун всієї країни. Як б навіть сказав, що у нас повний моральний, інтелектуальний, проукраїнський та мозковий локдаун.

Що ще могла придумати ця влада?На Львівщині двоє людей померло, бо в лікарні зникла електрика. В Європі, у 2020 році, в лікарні зникає електрика, генератори не запускаються (якщо такі взагалі є)? Хтось буде відповідати? Ну звільнять пару чиновників. Ну запише наш «найінтелектуальніший» лідер сучасності відео. А далі що?

9 місяців вони нам виїдають мозок своїм «все під контролем», «майстрами коронавірусу», «у нас краще ніж в Європі».

Дорогенькі, у нас не краще. У нас катастрофа. Ви не забезпечили ні ШВЛами, ні кисневими апаратами, ні ліками, ні тестами.

У них там дійсно локдаун. А у нас катастрофа і вмирають люди. Зеленський нехай далі плескає в долоні та бігає по Феофаніях. Тільки від цього сотням тисяч хворих не стане краще…


Сергей Марченко
Сергій Марченко

Ірина Подоляк пише про зверхні зарозумілі чіпляння до влади, зокрема через слова smart lockdown – інтелектуальний карантин.

Розумієш, Іро, перші кілька місяців до слів Зеленського ніхто не чіплявся. Всім, навіть опонентам, було цікаво, що зробить новий президент на посаді. А він робив… відосики. І тоді почали зверхньо чіплятися. Бо президент України ніс таку дічь, яку не кожен голова сільради зможе.

Стосовно інтелектуального карантину. Дивись, Іро. Якби влада замість вбивати бізнес тривалим і беззмістовним весняним карантином, забороняти прогулянки у парках та лісах, закупила кисень і необхідне обладнання, ніхто б тому смарт карантину слова кривого не сказав. Більше того! Най би називали його хоч дупа-карантином, чи карантином Гарі Поттера – це було б НЕСУТТЄВО. Але замість кисню влада купувала собі машини, інтернет у літак та нові ебонітові палички для МВС.

Якби влада змогла забезпечити реальний карантин, а не його жалюгідну подобу з масками на підборідді, ніхто б проти другого карантину слова не сказав. Але всі пам’ятають перший. Коли замість дотримання правил карантину, президент селфиться з людьми без маски, п’є каву, дозволяє працювати Велюру і Епіцентрам, коли всі навколо закриті. І в людей виникає питання: а для чого цей карантин? Для захисту від вірусу, чи для збагачення друзів президента, що матимуть преференції?

І в таких умовах, Іро, язик сам проситься сказати щось зверхнє та зарозуміле про їхній всратий локдаун та про них, всратих, самих. Бо не було б нічого страшного, якби ці клоуни просто видумували мудрі слова, щоб поржать під пиво. Але ж через їхню тупість, безвідповідальність, адміністративну імпотентність та імітацію бурхливої діяльності під прикриттям розумних слів, вмирають люди.

Як можна толерувати таку трагічну неспроможність влади, і як можна знаходити хейт у спробах повернути найвеличнішому здоровий глузд?

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії