Ви нас не залякаєте ні своїм інтелектом, ні локдауном на його ім’я

Андрій Смолій

Що там каже Арахамія? Інтелектуальний локдаун? Так він у нас триває з 21 квітня 2019 року.

Повний інтелектуальний локдаун всієї країни. Як б навіть сказав, що у нас повний моральний, інтелектуальний, проукраїнський та мозковий локдаун.

Що ще могла придумати ця влада?

На Львівщині двоє людей померло, бо в лікарні зникла електрика. В Європі, у 2020 році, в лікарні зникає електрика, генератори не запускаються (якщо такі взагалі є)? Хтось буде відповідати? Ну звільнять пару чиновників. Ну запише наш «найінтелектуальніший» лідер сучасності відео. А далі що?

9 місяців вони нам виїдають мозок своїм «все під контролем», «майстрами коронавірусу», «у нас краще ніж в Європі».

Дорогенькі, у нас не краще. У нас катастрофа. Ви не забезпечили ні ШВЛами, ні кисневими апаратами, ні ліками, ні тестами.

У них там дійсно локдаун. А у нас катастрофа і вмирають люди. Зеленський нехай далі плескає в долоні та бігає по Феофаніях. Тільки від цього сотням тисяч хворих не стане краще…


Сергій Марченко

Ірина Подоляк пише про зверхні зарозумілі чіпляння до влади, зокрема через слова smart lockdown – інтелектуальний карантин.

Розумієш, Іро, перші кілька місяців до слів Зеленського ніхто не чіплявся. Всім, навіть опонентам, було цікаво, що зробить новий президент на посаді. А він робив… відосики. І тоді почали зверхньо чіплятися. Бо президент України ніс таку дічь, яку не кожен голова сільради зможе.

Стосовно інтелектуального карантину. Дивись, Іро. Якби влада замість вбивати бізнес тривалим і беззмістовним весняним карантином, забороняти прогулянки у парках та лісах, закупила кисень і необхідне обладнання, ніхто б тому смарт карантину слова кривого не сказав. Більше того! Най би називали його хоч дупа-карантином, чи карантином Гарі Поттера – це було б НЕСУТТЄВО. Але замість кисню влада купувала собі машини, інтернет у літак та нові ебонітові палички для МВС.

Якби влада змогла забезпечити реальний карантин, а не його жалюгідну подобу з масками на підборідді, ніхто б проти другого карантину слова не сказав. Але всі пам’ятають перший. Коли замість дотримання правил карантину, президент селфиться з людьми без маски, п’є каву, дозволяє працювати Велюру і Епіцентрам, коли всі навколо закриті. І в людей виникає питання: а для чого цей карантин? Для захисту від вірусу, чи для збагачення друзів президента, що матимуть преференції?

І в таких умовах, Іро, язик сам проситься сказати щось зверхнє та зарозуміле про їхній всратий локдаун та про них, всратих, самих. Бо не було б нічого страшного, якби ці клоуни просто видумували мудрі слова, щоб поржать під пиво. Але ж через їхню тупість, безвідповідальність, адміністративну імпотентність та імітацію бурхливої діяльності під прикриттям розумних слів, вмирають люди.

Як можна толерувати таку трагічну неспроможність влади, і як можна знаходити хейт у спробах повернути найвеличнішому здоровий глузд?

Автори