«Європейська Солідарність» закликає всі проєвропейські та проатлантичні сили до об’єднання (фото, відео)

Петро Порошенко

Закликаємо усіх представників проєвропейських і проатлантичних сил до об’єднання. Переконаний, лише через це об’єднання ми зможемо перемогти. Напередодні другого туру місцевих виборів, до якого пройшли кандидати від проєвропейських сил, ми хочемо без будь-яких умов зробити перший, дуже важливий крок. Наша партія і я, як її лідер, прийняли рішення про підтримку кандидата на міського голову міста Черкаси від партії «Голоc» Віктора Євпака.

Із першого до останнього дня кампанії «Європейська Солідарність» і я, як її лідер, закликали усі проєвропейські, євроатлантичні, демократичні сили об’єднатися, бо абсолютно неприйнятно, коли вони розпорошені по всіх регіонах.

Ми усі усвідомлюємо рівень загроз, які зараз стоять перед Україною. Зовнішнополітичних, пов’язаних із РФ – гібридної війни проти нашої держави, яка триває уже 7 років. Вони хотіли скористатися місцевими виборами, спрямувавши свої зусилля на дестабілізацію ситуації всередині країни та на реалізацію російського та проросійського сценарію федералізації країни.

Внутрішньополітичних – через некомпетентність і дилетанство «зеленої влади», та аполітичних – пандемія коронавірусу, яка створює небачений рівень загрози для безпеки і здоров’я кожного громадянина України.

У цих умовах для нас є неприйнятною позиція «какая разница», ми не можемо лишатися байдужими, коли на сході і півдні України у боротьбі проти ОПЗЖ, «Майбаху», «шаріївців» та іншого непотребу ми лишилися сам-на-сам. Інші демократичні сили або не висували своїх кандидатів і самоусунулися, або проводили окрему політику, яка не призвела до перемоги.

Дякую виборцям, які підтримали нас по всій Україні і, особливо, на сході: у Краматорську, де рівень нашої підтримки у Донецькій області більший, ніж у «Слуг», в об’єднаних громадах, де ми присутні у Донецькій, Луганській областях, у Харкові, у Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Миколаєві, Херсоні – усюди.

Дякую кожному, хто проголосував за «Європейську Солідарність» і забезпечив нашій політичній силі перше місце по присутності в усіх радах, і рівень підтримки, який ми наростили з 2019 року вдвічі. Кожному, хто підтримав нас – дякую!


«Європейська Солідарність» підтримала на виборах мера Черкас Віктора Євпака – Петро Порошенко

Партія «Європейська Солідарність» підтримала на виборах міського голови Черкас кандидата від «Голосу» Віктора Євпака. Про це повідомив під час спільного брифінгу у Центральному штабі партії «Європейська Солідарність» п’ятий Президент, лідер партії Петро Порошенко.

Він зазначив, що «Європейська Солідарність» єдина загальнонаціональна партія проєвропейського спрямування, яка отримала підтримку виборців по всій Україні і з минулих парламентських виборів наростила її удвічі. Він закликав усі демократичні проєвропейські партії консолідувати зусилля для підтримки кандидатів від патріотичних сил.

«Я хочу наголосити, що статус загальнонаціональної парламентської найбільшої опозиційної партії накладає на нас дуже велику відповідальність. І в цих умовах ми хочемо закликати всіх представників проєвропейських і євроатлантичних сил в черговий раз до об’єднання. Ми твердо переконані, що тільки так ми зможемо перемогти», – наголошує лідер партії «Європейська Солідарність».

«Напередодні другого туру місцевих виборів, де кандидати від проєвропейських, євроатлантичних сил пройшли до другого туру, ми хочемо без будь-яких умов зробити перший, але дуже важливий крок. В цих умовах ми – наша партія і я як її голова – прийняли рішення про підтримку кандидата на міського голову міста Черкаси від партії Голос Віктора Євпака. Точніше одна умова була – я можу бути відвертим – і це умова була така, що Віктор має перемогти», – зазначив Порошенко.

«Наша партійна організація буде робити все можливе для того, щоб закликати тих, хто нас підтримав, закликати всі проєвропейські євроатлантичні українські політичні сили обов’язково підтримати Віктора. Віктор є український патріот, професіонал і державник», – зазначив п’ятий Президент.

«Я твердо переконаний, що прикладу, який продемонструвала Європейська Солідарність в Черкасах, наслідуватимуть й інші політичні сили для того, щоб продемонструвати об’єднання в тих обласних центрах, в в містах, де буде проходити другий тур виборів», – говорить Порошенко.

«Хочу подякувати п’ятому президенту Петру Олексійовичу Порошенку і партії «Європейська Солідарність» за підтримку мене як кандидата на посаду міського голови міста Черкас від партії «Голос» . Хочу подякувати всім іншим і закликати всі політичні сили, всіх кандидатів, які зараз працюють над другим туром: подивіться на приклад Черкас, коли навколо демократичного кандидата об’єднуються всі проєвропейські, проукраїнські сили заради розвитку своїх міст і всієї України, і по-друге, проти корупції місцевої влади, яка повинна піти в минуле. Я вірю в силу єднання і закликаю всі проєвропейські, демократичні сили об’єднатися в другому турі заради перемоги», – заявив Віктор Євпак.

Джерело

Автори