Навчання «Об’єднані зусилля-2020» як відповідь на «Кавказ-2020» (фото)
На Миколаївщині розпочався перший етап навчань «Спільні зусилля» в рамках стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля — 2020». Навчання такого формату проводяться вперше. Їхня мета — практичне виконання завдань у багатонаціональному середовищі за стандартами та процедурами НАТО, підвищення рівня взаємосумісності підрозділів Збройних Сил та наших держав—партнерів, десантного братерства.
Даний етап навчань розпочався із десантування українських та британських «крилатих піхотинців». Десантування відбувались зі зброєю та спорядженням під прикриттям Військово-Повітряних Сил ЗС. Увесь особовий склад швидко висунувся до пунктів збору. На маршрутах висування українські та британські десантники виконували різні завдання, зокрема взяття під контроль важливих районів, об’єктів тощо.
Одним із перших, хто десантувався на українську землю разом зі своїм особовим складом, був командир 16-ї десантно-штурмової бригади ЗС Великої Британії бригадний генерал Джеймс Мартін.
На майданчику приземлення його зустрів та привітав з успішним десантуванням підрозділу командувач Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенант Євген Мойсюк, відзначивши професійні дії десантників.
Зауважимо, що британські та українські десантники діяли по бойовому, при чому на цілком незнайомій місцевості. Кожен воїн десантувався зі зброєю та спорядженням, боєприпасами, десантним рюкзаком з усім необхідним майном. Після десантування, була швидко та професійно організована оборона майданчика приземлення, налагоджений зв’язок з вищим керівництвом та українським підрозділом ДШВ.
Британські та українські підрозділи у тісній взаємодії вийшли на визначений рубіж, з метою виконання подальшого завдання.
Необхідно відзначити, що у подальшому підрозділи Десантно-штурмових військ ЗС України будуть діяти спільно із військовослужбовцями 16-ї десантно-штурмової бригади ЗС Великої Британії під час планових етапів практичних дій навчань в ускладнених умовах тактичної обстановки.
“Об‘єднані зусилля-2020” як відповідь на “Кавказ-2020”. Україна в епіцентрі цивілізаційного протистояння
СПІКЕРИ:
Ганна Гопко, Голова правління Мережі захисту національних інтересів “АНТС”
Михайло Гончар, президент Центру глобалістики “Стратегія ХХІ”
Андрій Риженко, капітан І рангу, експерт з питань морської безпеки
Юрій Кочевенко, директор Міжнародного центру протидії російській пропаганді
Михайло Самусь, заступник директора Центру дослідження армії та конверсії
Валерій Кравченко, експерт Національного інституту стратегічних досліджень
Фото © Служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України / Public Affairs Service of the Air Assault Troops Command of the Armed Forces of Ukraine