Зарплатня порохобота

Алла Комарова
Алла Комарова

“Я отримував зарплатню “бджілками”.
“А я – “Червоним маком”!”
Порохоботи у мережі діляться сокровенним – в кого який був “пайок” 🙂 .

Особисто я у якості “пайка” отримувала багато чого.

Україномовний контент на радіо, який відкрив безліч крутецьких – наших! – нікому не відомих груп. Бомбічєскіє український дубляж та адаптації у кіно. Нескінчену кількість свіжих – українських! – книжок та перекладів світової класики. Повний календар подій – фестивалів, форумів, арсеналів чи просто активностей.Отримувала безвіз, який розправив плечі та надав впевненості, що на кордоні не треба буде принижуватися та вимолювати дозвіл на перетин.

Отримувала лоукости, які, звісно, вносили певний безлад у заплановані вихідні (ну як інакше? коли ти запланувала лежати під серіальчик на дивані, а тут вже летиш на Кіпр?) але із цим можна було міритися.

Отримувала “зірочки за збиті” – за відвідані країни та отримані враження. Отримувала почуття гордості, коли на мою відповідь на питання “Where`re you from?” – “Ukraine” співрозмовник казав “Oh, you`re so brave! Ukraine is coooool!”.

Отримувала почуття безпеки, коли ходила вулицями Києва (нехай навіть не всі вони були заасфальтовані),  була впевнена, що моя поліція мене оберігає, що люди навколо не на 73% гівно, а на дещицю.

Отримувала сльози радості, коли моя Армія потроху, по крупиці, по дещиці, але наступала та повертала під наш – МІЙ! – синьо-жовтий прапор нашу, українську – МОЮ! – землю.

Отримувала гордість за нові відкриті виробництва, за круті стартапи, за залучені інвестиції, за те, що все більше й більше містечок та сіл завдяки децентралізації повертають собі відчуття “це – моя земля, це – мої податки, це – моя відповідальність!”

Я навіть отримувала задоволення від нашої Церкви, нехай дотично, не за себе особисто, а за тих, кому це надзвичайно важливо.

Так, я отримувала багато. Можливо, навіть побільше інших. А можливо й менше. Але мені вистачало.

А зараз… Ну що ж, зараз я просто працюю у борг. Який мені обов’язкового повернуть, як тільки справжній Президент повернеться і нарешті закінчиться ця зелена мара.

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії