“ЄС” рятує країну від трьох ганебних законів

Завдяки наполегливості та принциповості “Європейської Солідарності” з порядку денного Верховної Ради виключені ганебні законопроекти: про подвійне громадянство, відповідальність військового керівництва та про так зване реформування СБУ.

Україна, дійсно, має наблизитися до стандартів НАТО. Проте CБУ при цьому повинна займатися захистом національного суверенітету та територіальної цілісності держави. Натомість, законопроект “Слуг” залишає право СБУ “кошмарити” бізнес, називаючи це реформуванням.

Ще більше загроз було закладено в закон про громадянство президента Зеленського, яким він намагався проштовхнути легалізацію російських паспортів на Донбасі. Конституція прямо забороняє подвійне громадянство, але Зеленському Конституція — не закон. Нагадаємо, що паралельно команда Зеленського просуває ідею проведення місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях. Схоже, що Зеленський потрапляє в пастки Російської Федерації, які вона розставляє не лише в Україні, а й інших країн, проти яких РФ вчинила військову агресію.Законопроект про кримінальну відповідальність військових порушує Конституцію, є своєрідним реваншем, геноцидом проти наших військових, що деморалізує армію.

Поділитися:
Share

Усі відео