“Підгорілі бройлери” “русского міра”

Mason Lemberg
Mason Lemberg

Підгорівший бройлер з бананової республіки – це прекрасно не тільки тому, що бройлер закінчив своє кугутяче життя так, як повинні закінчувати бройлери.

Підгорівший бройлер з бананової республіки – це прекрасно тому, що тут вже очевидна системна “робота”.Коли в 2014-2015 роках жарили всяких будулаїв в казацьких папахах за те, що ті опирались централізованим наказам і дозволяли собі самоуправство, то починаючи з ресторана “Вєтєрок” спостерігаємо зовсім іншу ситуацію – коли жарять вже непотрібних бройлерів, які занадто багато знають як для їх рівня.

вєтєрок-мобілка-болото-гіві – це все були лояльні і керовані ляльки, це ляльки, яких зліпила кремлівська пропаганда.

Всіх цих осіб об’єднувало те, що на даний момент кожен з них вже нічого собою не представляв, їхня основна роль вже була зіграна, але кожен з них забагато знав.

І тут… всякі губарєви і козіцини мали б трохи напрягтися…

І напрягтись від цього всього мали би не тільки губарєви, а й певні особи, які грають роль “унилих волонтьорів”, шалупєні, інших мальчіків з квартирами.

Просто забагато знають вони, чого іншим знати не можна, а свою основну роль вони вже відіграли.

мобілка і гіві в люмпенських бананових епосах народів бамбаса хоча б героями залишились, а ці мають всі шанси в пам’яті свого народу так і залишитись манкуртами і зрадниками.

Такий він соціальний ліфт “гусского міра”… не встигне пасажир насолодитися поїздкою в соціальному ліфті, новими статусами і майном, як ліфт привозить його прямісінько в пекло.

Поділитися:
Share

Share