Цей день настав

Іван Хомяк
Іван Хомяк

Рік тому дехто заявляв “безвіз на хліб не намажеш”. Цей день настав. Тепер намазуватись на хліб буде набагато менше.

За неофіційними даними “заробітчани” вливали в Україну більше 14 млрд доларів на рік. Ці кошти не лише підтримували життєдіяльність їхніх родин чи ставали основою для початку власного малого бізнесу. Вони розбивалися на тисячі дрібних потічків і текли фінансово-економічними артеріями країни. Тепер зелені більшовики намагаються їх перекрити. Це фінансово-економічна крововтрата. А що буває через крововтрату? Шок, колапс, смерть…

У мене є конспіративне пояснення, чому вони це роблять. Ви ж розумієте, що більшість цих коштів мандрує поза фінансовою системою держави. При цьому, навіть бандюки не багато з них зістригають. Але “зелених більшовиків” не хвилює наповнення бюджету. Вони бачать 14 млрд доларів, які пролітають повз їхні кишені.Думаю, схеми “продажу” права на виїзд зараз розростуться як гриби. Це така собі державна стимуляція платити рекету. Тепер потічки заробітчанських грошей не розливатимуться країною, підтримуючи торгівлю, виробництво, будівництво, а осідатимуть в кишенях рєшал із ОПи.

Мене ж турбує інше питання: чи прийдуть цього разу за нами «Обербюрґермайстер Гакен» та «Пройссен». Більшовики вони завжди більшовики.

Митець-пророк.Коли мені розказують, що ще не можна намазати на хліб, я згадую один із найбільш відомих творів Митця. …

Опубліковано Іваном Хомяком Понеділок, 29 квітня 2019 р.

 

 

Поділитися:
Share

Усі відео