Робити добро іншим – це не обов’язок, а радість (фото, відео)

В офісі «Європейської Солідарності» активісти зібрали 5 тисяч Великодніх наборів, загалом вже більше 13 тисяч продуктових коробок відправлені до адресатів

 

У Відкритому офісі партії «Європейська Солідарність» вихідні починаються традиційно, – для літніх людей, малозабезпечених родин, ветеранів АТО/ООС та людей з інвалідністю збирають продуктові набори. Цього тижня по всій Україні поїдуть набори зі святковими подарунками – пасками. На Великдень святкову пасочку отримають 5 тисяч адресатів.

Кошти на продукти для наборів збирали через волонтерську платформу «Солідарність»  (v2020.org.ua). Кожен охочий може внести грошову пожертву і долучитись до цієї ініціативи, яку першим підтримав Фонд Порошенка.

Марина Порошенко, яка разом з дітьми і цієї суботи долучилася до волонтерів, розповіла, що вже втретє за місяць загальнодержавного карантину активісти ГО «Справа громад», «Солідарна молодь», народні депутати та партійці, і просто небайдужі люди збираються в офісі «Європейської Солідарності» для підготовки продуктових наборів.

«Ми розуміємо, у яких важких умовах опинилися багато родин, які не мають доходів. Коли пенсіонери, люди з інвалідністю знаходяться вдома і навіть не можуть придбати необхідного», – сказала М.Порошенко.

За її словами, у Фонд Порошенка щодня приходять десятки заяв про допомогу. Загалом на сайті акції вже зареєструвались більше 30 тисяч людей, які потребують підтримки.

«Ми долучаємося до цієї акції, і вже 8000 продовольчих наборів, які були зібрані за минулі тижні, поїхали і були роздані адресатам», – розповіла Марина Порошенко.

«Сьогодні ми прийшли, щоб зібрати наступну партію 5000 продовольчих наборів, у кожен з яких напередодні світлого Воскресіння ми покладемо паску для святкового столу. І дуже сподіваємося, що на кожному столі буде присутня частина цих щирих, позитивних емоцій великої кількості волонтерів, які доєдналися до акції», – сказала дружина п’ятого Президента України.

Народна депутатка, волонтерка Софія Федина детальніше розповіла про особливі секрети цих святкових наборів. «Паска – це святковий хліб. Мені б хотілося, щоб з цими посилками люди отримали заряд позитиву, якого так бракує зараз у нашій державі. Крім того, ми вкладаємо не тільки листівочки з інструкцією, як протидіяти коронавірусу, але ми вкладаємо також і свічечки. Їх разом з пасочками нам сюди привіз і промовив молитву отець Іван Сидор – той самий дзвонар з Михайлівського Золотоверхого, який у 2013-му році рятував від беркутні наших студентів», – розповіла депутатка.

«Сьогодні у нас дуже символічні пакуночки, дуже символічний час і хочеться, щоб разом з Христовим Воскресінням воскресла не тільки наша віра у справедливість і добро, але воскресла і сама справедливість», – додала Софія Федина.

Джерело


Петро Порошенко

З любов’ю та вітанням напередодні світлого свята Великодня. З таким настроєм Марина з дітьми та волонтерами Європейська Солідарність, ГО Справа Громад та Солідарна Молодь зібрали сьогодні наступну партію допомоги – 5 тисяч продуктових наборів. І поклали у кожен смачну Великодню паску.

Сподіваємося, що українці, які отримають допомогу від Фонд Порошенка та волонтерів, відчують наше тепло і підтримку та у радості зустрінуть це велике Свято.

Дякую кожному, хто у цей складний час демонструє приклад єдності та взаємодопомоги.

* * *

Коли складно, ми гуртуємося ще міцніше, і нашою єдністю долаємо усі труднощі. І зараз, коли у третій тиждень карантину численні заявки про допомогу надходять до Фонду Порошенка та на сайт «Солідарність, доброта об’єднує», все більше волонтерів приєднуються до нашої акції.

Ви – неймовірні. Кожен, завдяки кому ми зібрали ще 5 тисяч продуктових наборів для літніх людей, людей з інвалідністю та багатодітних родин. Дякую волонтерам Європейської Солідарності, ГО Справа Громад та Солідарна Молодь, які з такою любов’ю залишили у коробках вітання з Великоднем – смачну паску.

Добро – об’єднує! Разом – переможемо!


Віталій Гайдукевич

Робити добро іншим – це не обов’язок. Це – радість, адже це покращує здоров’я та збільшує щастя. Здається, так сказав Заратустра.

Навіщо тобі це? Вони ж не оцінять. Вони вважають, що ти їм винен, бо пообіцяв. Якщо зробиш – сприймуть як «має бути». Не зможеш – обіллють брудом. Для чого це тобі? Тиждень з ранку до ночі в офісі, гарячкові пошуки продуктів, розвантаж-завантаж, нерви – кому? Для чого?

Точно не заради прихильності розумак із соцмереж.
Інтернет бачить усміхнені очі понад масками, стріми із нашого вулика, чисту, ритмічну емоцію позитиву. Світлини. Відео. Жарти. Але за цим усім є набагато більше – шалені волонтерські бджілки, підтанцьовуючи під Рамштайн, за 7 годин перетворюють стоси в майже 35 тон в упаковані шанси.

Шанси пережити вірусну пошесть. Вдома. Спокійно. Шанси тих, кому вийти на двір – смертельна рулетка. Таких прохань десятки тисяч.

35 тон – крапля в морі прохань допомогти. Але… якщо ми просто крапля в океані, значить цей океан – наш.

І тут головне те, що всупереч усім нервам, порушеним домовленостям, зірваним спинам, навпростець крізь усі карантинові реальності – в суботу тебе оточують свої. Кожен на своєму місці. Головне, що в один момент тиша офісу змінюється хрустом скотчу, рипінням розірваного поліетилену і шурхотінням рукавичок по паперу коробок…

ЩЕ 5 ТИСЯЧ КОРОБОК. П’ЯТЬ ТИСЯЧ ЧИЇХОСЬ ШАНСІВ протриматися. Їх створили за 7 годин звичайної квітневої суботи. Ми.

«МИ» – це і ти, друже, також. Адже шлях кожної коробки починається з ТВОЇХ грошей, які надійшли на рахунок ГО «Справи Громад». Ясна річ, серед благодійників є фонд родини Петра Порошенка, але без тебе, друже, ми б не впоралися. Дякуємо. Де б ти не був в ці скрутні часи – подяка за кожну гривню.

Дякуючи ТОБІ:

– вже відправлено 13 ТИСЯЧ НАБОРІВ,
– вже є гроші на 168 наборів НАСТУПНОЇ поставки,
– В ЦІЛОМУ ми зібрали 2 342 044 гривні!

Що далі?

Ми і далі збираємо кошти на карту «Приватбанку»:
5169 3305 2158 3853 ГО СОЛIДАРНА СПРАВА ГРОМАД

Ми знову запустимо наш конвеєр ЧЕРЕЗ ДВА ТИЖНІ. Так, наступної суботи (перед Великоднем) відпочиваємо.

Добрі справи = руки + серця Відповідальних Громадян.

«Приставляти одну добру справу до іншої так щільно, щоб між ними не лишалося жодної відстані, – ось що я називаю насолоджуватися життям.» © Марк Аврелій.


 

 

 

 

 

 

 

Автор