Скільки брехні, стільки і спростувань

Гліб Бабіч
Гліб Бабіч

У нинішньої влади схема дій відпрацьована до дрібниць.
Зашквар – спростування.
Потім спростування на спростування. Потім пояснення. Потім доворот і коригування. Пояснення пояснення.

Оман – це східна перлина, звичайно. Там пояснень і версій стільки, що джин з лампи замурував себе назад, якби йому доручили зробити диво і правдоподібно відмити цей треш.
Хоча скільки брехні, стільки і спростувань.

Ракету, що збила Боїнг, теж спростовували. Разом з Іраном і Росією. Потім спростовували спростування. Ось сьогодні Пристайко послався на шок і все звалив на «іранську позицію».
Ніжні вони у нас і з тонкою конституцією, ага.
Кажуть, тепер навіть приказка така є “Бреше, як шоковане МЗС”.Призов з 18 років вже теж спростували. Тобто закон є, і для його прийняття потрібна Верховна Рада. А щоб його не виконувати – тре просто спростувати, і вся халепа.

Прослушку в Кабміні одночасно терміново розслідують і спростовують, називаючи монтажем. Хоча це Арахамія. Вся його нова кар’єра – суцільне спростування очевидних речей.

Казкове підвищення зарплат і премій чиновників та нардепів спростовують.
А ніт…
Як води у рота. Крім Арахамії, звісно.

А щодо підтверджень і спростувань відставки Гончарука з детективною історією кому, куди і коли – так там ще попкорн не доїли. Все в розвитку.

Коротше, з тією кількістю брехні та зашкварів їм терміново потрібно створити Міністерство Спростувань, парламентську Комісію Спростувань і Державне Бюро Спростувань. І титулувати декого якось.
Наприклад, Верховний… як же це буде…
Спростар?.. Спростун?.. Спростуніст? Спростанець?

Коротше, сп… прости, Господі, що маємо, те маємо.
Бо це якийсь спростець…

Поділитися:
Share