Завершено випробування вертольота Мі-2МСБ, оснащеного некерованими авіаційними ракетами (фото)

На Чернігівщині поблизу Гончарівського спеціалісти Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки разом із фахівцями підприємства «Мотор Січ» завершили проведення випробувань вертольота Мі-2МСБ, оснащеного некерованими авіаційними ракетами типу С-8.

Вертоліт Мі-2СМБ, який виготовило підприємство «Мотор Січ», є успішною модернізацією вертольота Мі-2 радянського періоду. Модернізація проведена шляхом заміни застарілих і знятих з виробництва двигунів типу ГТД-350 на нові малорозмірні турбовальні двигуни АІ-450В з цифровими приладами контролю та оновленням бортового обладнання вертольота.

Завершено випробування вертольота Мі-2МСБ, оснащеного некерованими авіаційними ракетами (фото)Під час випробувань було здійснено понад 40 випробувальних польотів із бойовим застосуванням близько 400 ракет.За результатами випробувань визначено основні льотно-технічні характеристики вертольота Мі-2МСБ, оцінено точність стрільби з нього по наземних цілях, що в майбутньому дасть можливість використовувати отримані дані для розробки нових методичних рекомендацій, і насамперед – це зменшення витрат на навчання курсантів-льотчиків та вдосконалення практичних навичок вертолітних екіпажів Збройних Сил України.

Водночас у Запоріжжі на базі підприємства «Мотор Січ» військові Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки випробовували вертоліт Мі-2МСБ з адаптованим світлотехнічним обладнанням під застосування окулярів нічного бачення типу PNL-3 та захисного шолому типу TНL-5NV.

Дані випробування спрямовані на забезпечення можливості виконання польотів на гранично малих висотах у темний час доби. Застосування ж окулярів PNL-3 дасть можливість виконувати зліт та приземлення на вертольоті Мі-2МСБ на непідготовлені майданчики при пілотуванні вночі, що значно збільшить якісну та кількісну складову польотів, а також забезпечить використання вертольота як навчального тренажера для підготовки курсантів як вдень, так і вночі.

Під час випробувань працювали над вдосконаленням вертольота Мі-2МСБ, зокрема оснащували його стрілецьким озброєнням калібру 12,7 мм, гранатометами типу УАГ-40 та керованим ракетним озброєнням.

Такі випробування фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки проводять втретє, починаючи з 2012 року.

Завершено випробування вертольота Мі-2МСБ, оснащеного некерованими авіаційними ракетами (фото)

Завершено випробування вертольота Мі-2МСБ, оснащеного некерованими авіаційними ракетами (фото)

Джерело

Поділитися:
Share

Усі відео