Безвіз, прощавай?

Тарас Чорновіл
Тарас Чорновіл

Ну що ж. Зеленський таки підписав закон, яким реально згортається розпочата при Порошенкові й не закінчена судова реформа. Цей закон викликав відверте невдоволення у наших західних партнерів. Це одна з тих реформ, які були виставлені в першому переліку необхідних для безвізу.

Залишилося остаточно добити НАЗК. Воно ніяке й ялове, але за це нас тільки критикують, а за його перетворення в апарат для політичних цілей у руках режиму будуть санкції. Те саме й з НАБУ. Я був одним із найбільших критиків НАБУ й Ситника. Але втручатися в його роботу влада не має права. І Порошенко не ризикнув. За це мав гарантії сякої-такої підтритмки України й той же безвіз. Зараз тема “перезапуску НАБУ” вже висить у повітрі.

Реформу в ГПУ стримано вітали на Заході. Зараз пройшла зачистка під абсолютно нелегітимними мотивами й механізмами. А це вже теж удар по фундаментах безвізу…Цей, кого наше бездумне насєлєніє обрало презєдєнтом, якщо й не працює відверто на повернення України в лапи Раші, то робить це по тупості. Але неймовірно ефективно. Таких темпів собі навіть при Януковичі Москва не могла уявити. Той хоч пробував до пори до часу опиратися. А цей стрімголов зі скелі…

 

 

 

Поділитися:
Share

Share