Держава – не шапіто. Тут неможливо жартами довго протягнути

Роман Доник
Роман Доник

По поводу назначений в СНБО двоих кварталовцев. Это хорошо и прогнозируемо.

Это говорит о том, что кадров нет. Совсем. Есть только те, которые из квартала и лиги смеха, но они скоро закончатся. В масштабах страны их не хватит. И часть из них окажется идиотами. А других нет. Потому что все, кто хоть что-то из себя представляет, за 5 лет войны себя проявили.

Еще остались, конечно, рыги. Но они скоро станут токсичными даже для Зеленского. Так что сейчас Зеленский покрутится на пупе, а потом начнет подбирать кадры, которые были при злочинном режиме Порошенко.Управлять государством оказалось сложнее чем в сериале. Потрясет, конечно, нас знатно, но это еще даже не пике. Так что сохраняем выдержку и держим строй. Нам еще разгребать все это говно. Как раз вскроется все, чего не замечали раньше. Потому как все внимание было фронту.


Держава - не шапіто. Тут неможливо жартами довго протягнути
Volodymyr Omelyan

«Ти нє панімаєш, людям нравіцца, когда увольняют начальніков»

Ця фраза з однієї приватної розмови, мабуть, найкраще відбиває психологію політики Зеленського.

«Людям нравітся» і «увольнєніє проблєми = вирішення проблєми».

І саме після цього починаються справжні проблеми.

Так, реформи робляться людьми. І кожна реформа має прізвище, навіть якщо не зовсім зручно його називати вголос. І справді, лише після звільнення байдужого чи корумпованого чиновника можна призначити нового якісного, який і пропише план дій, щодня контролюватиме його виконання і вигризе цю реформу впродовж 6/12/18/24 місяців. Після його перемоги буде багато учасників і помічників, про деяких він навіть сам із здивуванням дізнається в День Перемоги, але, насправді, всі ці довгі дні він буде сам із своєю невідомою нікому командою, перестрибуючи з однієї купини трясовини на іншу в напрямку до цілі.

Те, що відбувається зараз, – це бардак. І про це теж потрібно говорити.

Немає конкурсів, немає заміни «корупціонерів» на «супер профі» – це просто банальна заміна команди партії, що програла, на команду партії, що перемогла.

І це теж нормально і правильно.
Але давайте навчіться врешті-решт називати речі своїми іменами. Ви ж завжди випячуєте, що «я нічого не знаю і ні в чому не розбираюся, зате – я щирий». Так будьте щирим до кінця. Візьміть на себе відповідальність і скажіть: це 100% мої люди, за яких я кладу свою голову. Уявіть, що Ви зараз телефонуєте українському народу і скажіть це під стенограму.

І – вперед!

Бо, чесно, ці конкурси принесуть Вам ганьбу, коли на них перемагатимуть люди, що слово «Мама» напишуть з чотирма помилками, а Ви будете «реально не в курсі».

І час не втратите на фантомні конкурси.

А ще гірше, коли звільняєте і нікого не призначаєте взагалі. І це теж типова Ваша помилка, яка породжує вакуум і вакханалію.

Ну, і щоб закріпити:

Звільнення – подобаються людям.
Але звільнення не вирішують навіть найменшої проблеми.
Реформи і якісні зміни дають правильні призначення сильних і розумних людей.

Тому, держава – це не шапіто. Тут неможливо жартами довго протягнути.

Поділитися:
Share

Усі відео